Audio-Technica ATH-A2000Z - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 399,00 zł 2 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-A2000Z

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-A2000Z

Audio-Technica ATH-A2000Z to zamknięte słuchawki hi-fi, które reprezentują nową generację serii Art Monitor. Model ten gwarantuje bezkonkurencyjną jakość dźwięku, z przejrzystością i naturalnością charakterystyczną dla sygnału audio wysokiej rozdzielczości, przy zachowaniu najwyższej czystości brzmienia. Tak doskonały efekt możliwy jest dzięki nowo opracowanym przetwornikom (53 mm) z cewkami nawiniętymi drutem z miedzi beztlenowej (OFC7N) oraz układem magnetycznym z permenduru. ATH-A2000Z zachwycają przy tym brzmieniem basu i odtwarzanym zakresem niskich tonów, co jest m.in. konsekwencją zastosowania systemu Double Air Damping. Słuchawki mogą pochwalić się pasmem przenoszenia rozciągającym się od 5 Hz do 45 kHz.

Wysoka jakość dźwięku idzie w parze z ekstremalnie wysokim komfortem użytkowania. Ergonomicznie zaprojektowane muszle wokółuszne wyróżniają się doskonałą izolacją, co wspomaga odtwarzania mocnego basu. Innowacyjny, skrzydełkowy pałąk nagłowny z systemem 3D zwiększa wygodę korzystania ze słuchawek podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych. Luksusowy charakter tych wokółusznych słuchawek podkreślają obudowy wykonane z czystego tytanu z polerowanym, metalicznym wykończeniem. Model ATH-A2000Z jest ręcznie składany w fabryce Audio-Techniki w Japonii.

Specyfikacja techniczna:
- Typ Nauszne
- Przeznaczenie Domowe
- Impedancja (Ω) 44
- Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz – 45,000 Hz
- Czułość (dB/V) 101dB/mW
- Długość przewodu (m) 3.0
- Konstrukcja Zamknięta
- Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
- Futerał 
- Waga kg 0.294

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.