Audio-Technica ATH-AD2000X - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • szt.
  • 4 149,00 zł 3 749,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-AD2000X

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-AD2000X

Audio-Technica ATH-AD2000X to audiofilskie słuchawki z serii High-Fidelity, które doskonale sprawdzają się podczas reprodukcji każdego gatunku muzyki, od klasycznej do nowoczesnej. Ta topowa, otwarta konstrukcja wokółuszna dostarcza najwyższej jakości, naturalny dźwięk i wyróżnia się bardzo wysoką dynamiką, niezwykle szerokim pasmem przenoszenia oraz maksymalnym komfortem użytkowania.

Aluminiowe obudowy nauszników, z charakterystyczną strukturą plastra miodu, skrywają 53-mm przetworniki z neodymowymi magnesami i cewkami CCAW. To dzięki nim model ATH-AD2000X dostarcza najwyższej jakości, audiofilskie brzmienie, wyróżniające się czystym i naturalnym dźwiękiem wokali i instrumentów, głębokim i mocnym basem oraz zrównoważeniem tonalnym w całym zakresie częstotliwości. Zastosowanie zaawansowanych przetworników oraz precyzyjnie zaprojektowanych muszli pozwoliło zapewnić także niezwykłą przestrzenność brzmienia.

Projektanci słuchawek Audio-Technica doskonale wiedzą o tym, że dla wymagających melomanów liczy się nie tylko doskonały dźwięk, lecz także wysoki komfort użytkowania. Dzięki wykorzystaniu aluminium oraz za sprawą specjalnego, samodopasowującego się pałąka nagłownego z systemem 3D słuchawki ATH-AD2000X pozostają lekkie i wytrzymałe, cechują się wysoką odpornością na wibracje oraz gwarantują wygodę podczas nawet wielogodzinnych sesji odsłuchowych. Naturalność wrażeń akustycznych to także efekt braku nacisku muszli słuchawek na głowę użytkownika. Dzięki temu słuchacz może cieszyć się najwyższej klasy muzyką bez ryzyka zmęczenia.

Specyfikacja techniczna:
- Typ Wokółuszne
- Przeznaczenie Uniwersalne
- Impedancja (Ω) 40
- Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 45 000 Hz
- Czułość (dB/V) 103dB/mW
- Długość przewodu (m) 3 m
- Konstrukcja Otwarta
- Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
- Futerał 

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.