Audio-Technica ATH-AD500X - Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 599,00 zł 479,00 zł / szt.

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD500X

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD500X

Model ATH-AD500X to najnowsze słuchawki odświeżonej serii Air Dynamic. Słuchawki typu pełnego otwartego, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o jak największym komforcie użytkowania i reprodukcji dźwięku najwyższej jakości. Ultralekka budowa aluminiowych kapsuł o strukturze plastra miodu oraz magnezowane elementy nośne konstrukcji zapewniają jak najmniejszy nacisk na głowę i uszy, oferując naturalny odbiór dźwięku. Słuchawki w porównaniu do swojego poprzednika ATH-AD500 zostały uzbrojone w lepszy, wydajniejszy przetwornik, rozszerzający pasmo w zakresie częstotliwości. W nowym modelu przewód zastąpiony został nowym przewodem o konstrukcji 4-żyłowej niezależnie dla lewego i prawego kanału z naciskiem na wysoką jakość dźwięku na każdym z kanałów.
Serce słuchawek to ogromne 53-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, wyposażone w cewki CCAW (Copper-Clad Aluminum Wire), co gwarantuje reprodukcję dźwięku najwyższej jakości – od głębokiego, rezonującego, ciepłego basu po doskonałe projekcje wokalu.
Wygody słuchania ulubionej muzyki dopełniają niezwykle miękkie poduszki nauszników wyścielone delikatnym płótnem oraz specjalna samodopasowująca się konstrukcja pałąka w systemie 3D (3D Wing Support Housing). Dodatkowo słuchawki w stosunku do starego modelu straciły na wadzę, co jest istotne przy wielogodzinnym użytkowaniu.
ATH-AD500X to nowa audiofilska jakość dźwięku w ultrawygodnym, stylowym opakowaniu! Dzięki swojej otwartej budowie użytkownik ma wrażenie, że muzyka rozbrzmiewa w naturalny sposób i go otacza. Słuchawki nie ciążą na głowie i nie wywierają nacisku, dzięki czemu długie sesje z ulubioną muzyką są jeszcze przyjemniejsze!

Dane techniczne:
- Przetworniki: dynamiczne, otwarte
- Średnica przetwornika 53 mm, z magnesami neodymowymi, CCAW
- Pasmo przenoszenia 5 - 25 000 Hz
- Maksymalna moc wejściowa 500 mW
- SPL: 99 dB
- Impedancja 48 Om
- Waga 235 g bez kabla
- Przewód 3 m, wysoce przewodzący przewód Hi-OFC z elastyczną osłoną TPE zapobiegający plątaniu
- Połączenie pozłacany jack 3,5 mm stereo + przejściówka jack 6,3mm stereo

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.