Audio-Technica ATH-AD700X - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • szt.
  • 799,00 zł 579,00 zł / szt.

Słuchawki wokółuszne Audio-Technica ATH-AD700X

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki wokółuszne Audio-Technica ATH-AD700X

Audio-Technica ATH-AD700X to konstrukcja hi-fi, zastępująca model ATH-AD700. Słuchawki wyróżniają się wygodą użytkowania, zapewnioną m.in. przez samodopasowujący się pałąk w systemie 3D, i wysokiej jakości brzmieniem, które jest konsekwencją zastosowania dynamicznych przetworników (53 mm) z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW.

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD700X wyposażone są w lekką aluminiową obudowę o strukturze plastra miodu. Dzięki swojej niewielkiej masie ta otwarta konstrukcja niemal w ogóle nie wywiera nacisku na uszy, co zapewnia maksymalny komfort podczas odsłuchu i gwarantuje całkowicie naturalne doświadczenie akustyczne.

Wysoka jakość brzmienia to zasługa nowo opracowanych 53-mm przetworników, wyposażonych w magnesy neodymowe i cewki CCAW. Słuchawki ATH-AD700X zapewniają przestrzenny dźwięk z czystym zakresem średnio-wysokotonowym oraz głębokim, mocnym basem.

Projektanci z firmy Audio-Technica wyposażyli słuchawki ATH-AD700X w samodopasowujący się pałąk 3D, który w połączeniu z elastycznymi kołnierzami wokółusznymi zapewnia wytrzymałość i maksymalną wygodę podczas korzystania ze słuchawek. W modelu ATH-AD700X zastosowano pojedynczy przewód z wysoko przewodzącej miedzi beztlenowej, otoczonej elastyczną izolacją TPE, chroniącą przed ryzykiem splątania się kabla. Przewód zakończony jest pozłacanym wtykiem mini jack stereo. Do zestawu dołączono również przejściówkę jack stereo 6,3 mm.

Specyfikacja techniczna:
- Typ Wokółuszne
- Przeznaczenie Uniwersalne
- Impedancja (Ω) 38 Ω
- Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz-30 000 Hz
- Długość przewodu (m) 3 m
- Konstrukcja otwarta
- Wtyk Mini Jack (3.5mm) / Jack (6.3mm)
- Waga 0,265 kg

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Audio-Technica objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.