Audio-Technica VM670SP - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja gratis + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 749,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM670SP - PRZEDSPRZEDAŻ

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM670SP

Audio-Technica VM670SP jest wysokiej klasy monofoniczną wkładką przeznaczoną do współpracy z gramofonami, które obsługują prędkość 78 obr./min. Rowki winylowych płyt SP (78 obr./min.) są szersze niż w standardowych krążkach LP, dlatego też wymagana jest specjalna igła. Różne wymagania płyt SP spełnia promień o wielkości 3 mil. Sama igła osadzona jest we wsporniku wykonanym z aluminiowej rurki.

Do pracy monofonicznej, kanały lewy i prawy wkładki połączone są wewnętrznie w układ mono. Konfiguracja ta korzystnie wpływa na jakość odtwarzanego sygnału audio i zapewnia niezwykle skupiony „centralnie” obraz dźwiękowy w porównaniu z systemem stereofonicznym.

Wspólnym elementem dla nowych wkładek VM jest para-toroidalny system generujący sygnał dźwiękowy. Rozwiązanie to, dzięki niskiemu wyciekowi strumienia magnetycznego, gwarantuje doskonałą liniowość odtwarzanego dźwięku. Zastosowane we wkładce cewki zostały nawinięte drutem z miedzi beztlenowej 6N-OFC o czystości wyższej niż 99,99997%. Dzięki temu materiałowi wkładka z łatwością odczytuje potężne ilości informacji zapisanych w rowkach płyty i dostarcza dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MM
- Pasmo przenosznia 20-20,000 Hz
- Pionowy kąt śledzenia 23*
- Znamionowa impedancja obciążenia 47 kΩ
- Induktancja cewki 230 mH (1 kHz)
- Napięcie wyjściowe 3.0 mV (at 1 kHz, 5 cm/sec)
- Kształt igły Stożkowy
- Wspornik Rurka aluminiowa
- Mocowanie 1/2"
- Wymiary (S x W x G) mm 17 x 17.3 x 28.2
- Waga kg 0.0064

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audio-Technica objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.