Audio-Technica VM740ML - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja gratis + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 549,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM740ML - PRZEDSPRZEDAŻ

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM740ML

Audio-Technica VM740ML to stereofoniczna wkładka gramofonowa Dual MM, w której projektanci zastosowali wyrafinowaną igłę ze szlifem MicroLine. Kształt końcówki jest niemal taki sam jak w przypadku rylca tnącego, który tworzy rowki płyty. Dzięki temu model VM740ML w doskonały sposób odwzorowuje sygnał audio zapisany na winylowym krążku.

Aby zapewnić maksymalną wierność brzmienia, projektanci Audio-Techniki zastosowali specjalną płytkę ekranującą z permaloju. Płytka ta skutecznie odizolowując od siebie kanały prawy i lewy obniża elektryczny przesłuch do poziomu niższego niż 40 dB. Taka wartość przesłuchu występuje w rowkach płyty gramofonowej.

VM740ML, tak jak pozostałe nowe wkładki VM, różni się od pozostałych modeli szlifem igły, wykorzystując taką samą podstawową konstrukcję zespołu generującego sygnał elektryczny. Zastosowany system para-toroidalny pozwala uzyskać doskonałą liniowość, a igła MicroLine™ gwarantuje doskonałe odwzorowanie wysokich częstotliwości, przy mniejszym poziomie zniekształceń.

Obudowa wkładki VM740ML wykonana jest ze stopu aluminium i skutecznie redukuje wibracje oraz zwiększa naturalne ekranowanie elektryczne. Wysoka jakość dźwięku to także zasługa zastosowanego drutu z miedzi beztlenowej o czystości 6N. Dzięki temu materiałowi wkładka „odczytuje” z rowków płyty olbrzymią ilość informacji i dostarcza dźwięk wysokiej rozdzielczości z wyrazistym obrazem dźwiękowym.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MM
- Pasmo przenoszenia 20-27,000 Hz
- Separacja kanałów 28 dB (1 kHz)
- Równowaga kanałów 1.0 dB (1 kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23*
- Znamionowa impedancja obciążenia 47 kΩ
- Induktancja cewki 460 mH (1 kHz)
- Napięcie wyjściowe 4.0 mV (at 1 kHz, 5 cm/sec)
- Kształt igły MicroLine
- Wspornik Stożkowa rurka z duraluminium
- Mocowanie 1/2"
- Wymiary (S x W x G) mm 17 x 17.3 x 28.2
- Waga kg 0.008

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audio-Technica objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.