Audio-Technica VM760SLC - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja gratis + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 3 299,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM760SLC - PRZEDSPRZEDAŻ

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica VM760SLC

Wkładka gramofonowa VM760SLC odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających miłośników płyt analogowych. Projektanci Audio-Techniki zadbali o to, aby ta wkładka Dual MM dostarczała maksymalnie wierny dźwięk, który odtwarzany jest w taki sam sposób, w jaki matryca wyryła rowek na płycie winylowej.

Kluczowym czynnikiem, decydującym o naturalności brzmienia, jest wysokiej klasy igła. Jej ekstremalnie niska masa oraz zaawansowany szlif ze specjalnym stykiem liniowym gwarantuje bardzo szeroki zakres odtwarzanych częstotliwości przy jednoczesnym braku zniekształceń. Igła pracuje wewnątrz obudowy wykonanej ze stopu aluminium, materiału, który redukuje wibracje i zapewnia naturalne ekranowanie elektryczne.

Dbając o najwyższą jakość dźwięku, projektanci niezwykle skutecznie odseparowali od siebie oba kanały stereo. Pomiędzy przewodami obsługującymi kanały prawy i lewy znajduje się specjalna płytka ekranująca z permaloju. Dzięki niej elektryczny przesłuch zostaje rozproszony do poziomu poniżej 40 dB, czyli wartości podobnej do tej, jaka mierzona jest w rowkach płyty.

Wkładka VM670SLC, tak jak pozostałe nowe wkładki VM Audio-Techniki, wykorzystuje para-toroidalny system generujący sygnał. Rozwiązanie to, dzięki niskiemu wyciekowi strumienia magnetycznego, gwarantuje doskonałą liniowość odtwarzanego dźwięku. Zastosowane we wkładce cewki zostały nawinięte drutem z miedzi beztlenowej 6N-OFC o czystości wyższej niż 99,99997%. Dzięki temu materiałowi wkładka z łatwością odczytuje potężne ilości informacji zapisanych w rowkach płyty i dostarcza dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MM
- Pasmo przenoszenia 20-30,000 Hz
- Separacja kanałów 30 dB (1 kHz)
- Równowaga kanałów 1.0 dB (1 kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23*
- Znamionowa impedancja obciążenia 47 kΩ
- Induktancja cewki 460 mH (1 kHz)
- Napięcie wyjściowe 4.0 mV (at 1 kHz, 5 cm/sec)
- Kształt igły Styk liniowy
- Wspornik Stożkowa rurka z duraluminium
- Mocowanie 1/2"
- Wymiary (S x W x G) mm 17 x 17.3 x 28.2
- Waga kg 0.008

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audio-Technica objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.