Aune Jasper - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Aune
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 234,05 zł brutto
 • szt.
 • 1 799,00 zł 899,00 zł / szt.

Słuchawki dokanałowe (IEM) Aune Jasper

 

Słuchawki dokanałowe (IEM) Aune Jasper

Referencyjne słuchawki dokanałowe z przetwornikiem dynamicznym
Firma Aune Audio znana jest z produkcji świetnych jakościowo i rozsądnie wycenianych przetworników cyfrowo-analogowych, przedwzmacniaczy, wzmacniaczy słuchawkowych, rozwiązań DAC/AMP czy przenośnych wzmacniaczy i odtwarzaczy audio. Zespół od niedawna pracuje również nad autorskimi słuchawkami dokanałowymi, a najnowszym produktem z tej kategorii są referencyjne Aune Jasper.

Owoc trzech lat wytężonej pracy działu R&D
Ideą stojąca za modelem Jasper było stworzenie słuchawek dokanałowych z pojedynczym przetwornikiem dynamicznym, które będą idealnie oddawać oryginalnych charakter nagrań i świetnie reprodukować scenę dźwiękową. Na ich stworzenie dział R&D firmy Aune Audio poświęcił aż trzy lata.

W tym czasie inżynierowie projektowali uważnie każdy element przetwornika, od systemu magnesów przez autorską membranę i jej zawieszenie po kształt komory akustycznej. Firma przygotowała wiele projektów, które były następnie rygorystycznie testowane z zachowaniem najwyższych standardów, aż w końcu stworzono niepowtarzalne słuchawki. Jasper bardziej przypominają przenośną salę koncertową niż inne modele dokanałowe.

Unikatowa membrana MGD
Firma Aune na potrzeby Jasper opracowała autorską membranę MGD (multi-gradation diaphragm), która wykonana jest ze specjalnie wybranego materiału o dużej sztywności. Ta wielostopniowa membrana wyróżnia się dużą szybkością i niskim poziomem zniekształceń, co umożliwia żywe oddanie muzyki każdego typu.

Ultra liniowy symetryczny system magnesów
Przetwornik dynamiczny w Jasper wyróżnia się nie tylko membraną MGD, ale i ultra liniowym symetrycznym systemem magnesów. To autorskie rozwiązanie Aune gwarantuje mocne pole magnetyczne, co przekłada się na bardzo dobrą dynamikę przy mały poziomie zniekształceń.

Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna
Inżynierowie Aune Audio dla modelu Jasper starannie zaprojektowali komorę akustyczną, która gwarantuje lepsze rozchodzenie się fal dźwiękowych we wnętrzu obudowy. Przełożyło się to na dużą scenę dźwiękową oraz pozycjonowanie źródeł pozornych.

Stylowe wzornictwo i świetna jakość wykonania
Jasper wyróżniają się stylowymi kopułkami w kolorze czarnym lub srebrnym, które zostały w całości wykonane z metalu. Obudowy ma piękną błyszczącą powierzchnię, a do tego tego zostały stylowo zaokrąglone. Całość wzbogaca charakterystyczny element, który został elegancko wkomponowany w przedni panel.

Świetne wyprofilowanie gwarantuje do tego wysoki komfort podczas noszenia. Nawet podczas dłuższych odsłuchów.

Możliwość wymiany przewodu dzięki gniazdom MMCX
Aune Jasper w standardzie wyposażone są w przewód z miedzi o wysokiej czystości, który ma stylową czarną izolację i kątowy wtyk 3,5 mm pokryty złotem. Słuchawki wyposażone są w gniazda MMCX, co umożliwia szybką wymianę przewodu i korzystanie z kabli premium.

Wysokiej jakości etui ochronne w zestawie
Użytkownicy z Aune Jasper znajdą nie tylko zestaw nakładek, ale i stylowe skórzane etui ochronne, którego wnętrze jest dodatkowo wyścielone materiałem. Nie tylko prezentuje się ono elegancko, ale i gwarantuje świetną ochronę podczas przenoszenia słuchawek.

Specyfikacja Techniczna:

 • przetwornik: dynamiczny MGD, 10 mm
 • skuteczność: 102 dB
 • impedancja: 32 Ohm
 • pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz
 • złącza: MMCX
 • przewód: 1.2 m
 • wtyk: 3.5 mm, kątowy

Warunki gwarancji:
Produkty Aune Audio objęte są 2-letnią gwarancją.
Brak możliwości zwrotu otwartego produktu ze względów higienicznych. Podstawa prawna - art. 38 ust. 5 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.