Beyerdynamic DT 880 PRO (250 Ohm) - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 999,00 zł 845,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Beyerdynamic DT 880 PRO (250 Ohm)

Słuchawki nauszne Beyerdynamic DT 880 PRO (250 Ohm)

Profesjonalne
DT880 PRO łączy zalety studyjnych słuchawek otwartych i zamkniętych. Ulepszone przetworniki legendarnego modelu DT880 zapewniają doskonałe właściwości analityczne, zwłaszcza w przypadku muzyki klasycznej. Zrównoważona redukcja hałasu otoczenia gwarantuje doskonały dźwięk przestrzenny. Pełne spektrum dźwięku jest reprodukowane z wielką szczegółowością od najniższego basu do najwyższych częstotliwości. Soprany są zarazem krystalicznie czyste i imponująco gładkie. Precyzyjne zrównoważone tony średnie są wyraźne - wspomagają, nie dominują. Bas jest obszerny, ale nie jest zbyt natarczywy. Wygodny z szeroką regulacją pałąk pasuje do wszystkich rozmiarów głowy - zapewnia lepsze dopasowanie i komfort. Szczególnie podczas długich sesji studyjnych.

Budowa
Wszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra dostępność części sprawia, że słuchawki można eksploatować przez wiele lat.

Doskonały komfort noszenia
DT 880 PRO są niebywale lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki starannie dobranym materiałom zapewniają idealne spasowane. Wykonane z weluru nauszniki zapewniają duży komfort użytkowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej.

Wyprodukowane w Niemczech
Jakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych elementów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie produkt jest wytwarzany z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Specyfikacja techniczna:
- Impedancja słuchawek 250 Ohm - idealna do użytku studyjnego, miksowania, edycji i masteringu
- Przejrzysty, wielobarwny i naturalny dźwięk
- Miękkie, duże, welurowe nauszniki
- Solidny, wygodny, miękko wyściełany pałąk o szerokiej możliwości regulacji
- Produkowane w Niemczech
- Rodzaj słuchawek wokółuszne
- Konstrukcja półotwarte
- Impedancja 250 Ohm
- Pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz
- Nominalny SPL 96 dB
- Zniekształcenia T.H.D < 0.2%
- Typ przetwornika dynamiczny
- Złącze mini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3
- Długość przewodu 3m (spiralny)
- Akcesoria etui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm
- Waga 295 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Beyerdynamic objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.