Beyerdynamic T1 v3 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beyerdynamic
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Beyerdynamic T1 v3

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Beyerdynamic T1 v3

Słuchawki T1 zawsze imponowały precyzyjnym, lecz przejrzystym dźwiękiem, którego podstawę stanowi legendarna technologia Tesla beyerdynamic. Trzecia generacja tych arcydzieł inżynierii przenosi wrażenia słuchowe na jeszcze wyższy poziom.

Słuchawki T1 dzięki swej otwartej konstrukcji zapewniają holistyczny i prawdziwie trójwymiarowy dźwięk. Dzięki przetwornikom Tesla słuchacze poczują się tak, jakby znaleźli się w samym środku koncertu na żywo. W tej generacji słuchawek przestrzenny dźwięk otrzymał delikatne wzmocnienie basów, co zapewnia cieplejsze brzmienie.

Słuchawki zasilane są przetwornikami opartymi na legendarnej technologii Tesla firmy beyerdynamic. Opracowane i wyprodukowane w siedzibie Beyerdynamic w Heilbronn, przetworniki Tesli zapewniają wysoką reprodukcję dźwięku, nawet jeśli za źródło służy mniej niż doskonały odtwarzacz muzyki. Słuchawki posiadają certyfikat Hi-Res Audio i gwarantują odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Każdy utwór jest odtwarzany ze wszystkimi szczegółami - żadne inne słuchawki nie oddają oryginalnego nagrania tak wiernie.

Nauszniki modelu T1 zapewniają idealne zrównoważenie dźwięku i niezwykłą wygodę. Nauszniki wypełnione są pianką z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do kształtu głowy pod wpływem ciepła i nacisku, dzięki czemu dobrze przylegają do uszu. Oddychające, miękkie welurowe pokrycie nauszników T1 zapewnia wyjątkowy komfort.

Specyfikacja techniczna:
- Typ: otwarte, przewodowe
- Nominalna impedacja 32 omy
- Pasmo przenoszenia 5 - 50 000 Hz
- Nominalne SPL 100 dB (1 mW)
- Waga bez kabla 360 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Beyerdynamic objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.