20 urodziny Q21 - 20 produktów od 1 zł. w licytacji!

 

Jesteśmy z Wami już 20 lat! Dziękujemy za te lata, za okazane nam zaufanie i opinie, które są dla nas nagrodą za włożony trud w istnienie i rozwijanie naszego salonu. Z niedużego sklepu w 2000 roku ze sprzętem audio-video staliśmy się jednym z największych niezależnych salonów audio w Polsce. Obecnie oferujemy tysiące produktów, zatrudniamy prawie 20 osób, jesteśmy w trakcie uruchomienia drugiego ponad 200m2 zewnętrznego magazynu, co wiąże się z wprowadzeniem nowoczesnych standardów logistyki, a już na początku przyszłego roku nasz salon powiększy się o kolejne ponad 100m2 powierzchni ekspozycyjnej. W ostatnich miesiącach skład nasz powiększył się o trzech nowych specjalistów.

Wierzymy, że kolejne lata zaowocują również dalszym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług i pozwolą nam na dalsze rozwijanie oferty, która sprosta oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów.

Chcemy, żebyście świętowali urodziny razem z nami, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was pakiet 20 produktów audio w licytacji od 1 zł. na 20 urodziny Q21. Produkty możecie licytować już teraz, lista znajduje się pod linkiem. Wszystkie licytacje zakończą się w niedzielę 11 października 2020 roku o godzinie 19:00.

Produkty w licytacji od 1 zł. - link do portalu allegro!

Zapraszamy do świętowania urodzin razem z nami i życzymy powodzenia w licytacjach.
A to jeszcze nie koniec, oczekujcie wielu atrakcyjnych niespodzianek do końca roku!