Aktywne Buchardt Audio A500 dostępne w salonie Q21

 
Serdecznie zapraszamy na odsłuchy i prezentacje możliwości najnowszego zestawu kolumn aktywnych Buchardt Audio A500.
 
Aktywne monitory Buchardt Audio A500 są wyposażone w najlepszą dostępną bezprzewodową technologię audio. Pracując w standardzie WiSA, mogą obsługiwać bezprzewodowy transfer z dowolnego nadajnika WiSA z bezstratną jakością 24 bity/96 kHz i z błędem synchronizacji między głośnikami mniejszym niż 1 próbka z najkrótszym możliwym opóźnieniem.
To rozwiązanie sprawia, że pakiet bitów znajdujących się w studiu masteringowym w którym nagrywana jest muzyka, może zostać przetransportowany bezstratnie, bezpośrednio do serca głośników, gdzie idealnie dopasowana ścieżka sygnału zapewnia przetwarzanie sygnału.
Zaletą technologii WiSA jest to, że nie tylko przesyłanie sygnału jest bezstratne, ale jest on również kontrolowany po stronie odbiornika, dzięki czemu faktycznie odebrane dane odpowiadają w 100% wysyłanym danym. Jeśli z jakiegoś powodu miało by być inaczej – sygnał wysyłany jest ponownie. Dlatego mamy 100% pewność, że do naszych głośników trafia dokładnie ten sam sygnał, który jest na wejściu do systemu. Brak jest zabarwienia lub degradacji spowodowanych przesyłem między odbiornikiem a nadajnikiem.
Taki czysty sygnał cyfrowy (PDS) jest przekazywany bezpośrednio do naszego czterordzeniowego procesora DSP, w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze przetwarzanie, aby zoptymalizować sygnał dla każdego pojedynczego przetwornika do perfekcji.