Arcam prezentuje nowe modele z linii Radia!

Brytyjska firma Arcam zaprezentowała najnowsze dodatki do serii Radia! Są nimi wzmacniacze stereo z usługami sieciowymi SA35 i SA45, a także odtwarzacz sieciowy ST25. Mają one zaprezentować najwyższą jakość dźwięku i zachwycić nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Arcam SA35 - Nowe podejście do wzmacniaczy sieciowych

Wzmacniacz Arcam SA35 zastępuje bardzo popularny i wysoko ceniony model SA30. Nowy produkt jest oparty na nowoczesnej platformie streamingowej, a także ulepszonym zasilaczu. Wykorzystano w nim nowy transformator toroidalny, co pozwala na moc do 120 W na kanał dzięki 5. generacji układów klasy G. Są to jednak tylko niektóre z usprawnień, na które zdecydował się producent. 

Jako DAC w modelu SA35 służy przetwornik Hyperstream IV od ESS, który obsługuje sygnały aż do 32 bit / 768 kHz. Producent gwarantuje wyjątkowy stosunek ceny do jakości, który ma być zapewniony dzięki starannemu dobraniu elementów całego układu. Nowoczesne UI i aplikacja Arcam Radia zapewniają z kolei łatwość obsługi i bardzo szerokie możliwości streamingowania. 

Z przodu urządzenia znajdziemy duży, bo aż 6,5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który pokazuje informacje o plikach, grafiki i więcej. SA35 wspiera Apple Airplay, Google Chromecast, Spotify Connect, Tidal Connect, a także Roon. W aplikacji jest dostęp do Amazon Music, Qobuza, radia internetowego i podcastów. Użytkownicy nie powinni również narzekać na połączenia fizyczne. Z tyłu urządzenia znajdziemy dwa wyjścia subwooferowe, wejścia phono (MM i MC), wejście HDMI eARC i wiele więcej. 

Nie zapominajmy również o systemie korekcji akustyki Dirac Live Room, który pozwala znacząco poprawić brzmienie w przeróżnych pomieszczeniach, które mają mniejsze lub większe problemy z akustyką. 

Arcam SA45 - Dla oczekujących więcej

Dla bardziej wymagających użytkowników Arcam przygotował model SA45, który bazuje na starszym modelu A49. SA45 posiada moc na poziomie aż 180 W, a więc 60 W więcej niż model niższy. Również operuje on w klasie G i jest w pełni zbalansowany. 

Na froncie znajdziemy większy, bo 8,8-calowy wyświetlacz, a w środku przetworniki DAC ESS Hyperstream IV, które pozwalają na obsługę sygnału zbalansowanego.

Dla audiofilów poszukujących jeszcze większej mocy i wydajności, Arcam prezentuje model SA45. Bazując na uznanym modelu A49, SA45 oferuje w pełni zbalansowaną konfigurację z mocą 180W na kanał, również operującą w klasie G.

Urządzenie jest wyposażone w dwa wyjścia subwooferowe, system korekcji Dirac Live Room, gniazdo HDMI eARC, sekcja phono z obsługą wkładek MM i MC i znacznie więcej. Całość jest oparta oczywiście o tę samą platformę sieciową, co model SA35. 

Arcam ST25 - Streaming najwyższej klasy

Ostatnia nowość to odtwarzacz strumieniowy Arcam ST25, który zastępuje nagradzany i popularny model ST60. Został wyposażony w najnowszą platformę strumieniową, ulepszony układ zasilania i nowe UI. W środku znajdziemy zbalansowany układ przetworników Hyperstream IV od ESS, który pozwala na obsługę plików do 32 bit / 768 kHz. Nie zapominajmy jednak o niezwykle ważnym elemencie, jakim jest zasilanie - ST25 został wyposażony w nowy transformator toroidalny, który zapewnia niezwykłą stabilność i najwyższą jakość dźwięku. 

Na przedniej ściane ST25 znajdziemy 6,5-calowy wyświetlacz, a samo urządzenie wspiera Apple Airplay, Google Chromecast, Spotify Connect, Tidal Connect i Roon. Z pomocą aplikacji Arcam Radia istnieje możliwość strumieniowania Amazon Music, Qobuz, radia internetowe oraz podcasty. ST25 jest wyposażony w specjalne łącze kontrolne, które umożliwia integrację ze wzmacniaczem A25, który pzowala na wygodne sterowanie dwoma komponentami z jednej aplikacji. 

Dostępność

Wzmacniacze SA35 i SA45 oraz odtwarzacz strumieniowy ST25 pojawią się na rynku w czwartym kwartale tego roku. Już teraz zapraszamy do składania zamówień preorderowych i dowiedzenia się więcej o najnowszych produktach od Arcama. 

Polecane produkty

Arcam SA35 (Radia SA35) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Arcam SA35 (Radia SA35) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Wzmacniacz All-in-One Arcam SA35 (Radia SA35) [dodany V.2024] Prezentujemy serię Radia | Arcam (XI.2023) Możliwość zakupu produktu w bezpł...
Arcam SA45 (Radia SA45) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Arcam SA45 (Radia SA45) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Wzmacniacz All-in-One Arcam SA45 (Radia SA45) [dodany V.2024] Prezentujemy serię Radia | Arcam (XI.2023) Możliwość zakupu produktu w bezpł...
Arcam ST25 (Radia ST25) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Arcam ST25 (Radia ST25) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Streamer Arcam ST25 (Radia ST25) [dodany V.2024] Prezentujemy serię Radia | Arcam (XI.2023) Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemi...