Audiolab 9000N zrecenzowany w Magazynie Audio!

Najnowszy produkt Audiolaba, czyli streamer 9000N, który powstał we współpracy z Luminem został zrecenzowany w Magazynie Audio! Ten odtwarzacz sieciowy został bardzo ciepło przyjęty już po samej jego premierze na koniec zeszłego roku. W jego środku znajdziemy topowe komponenty, które zapewniają dźwięk na najwyższym poziomie, co tylko potwierdza recenzja, której fragmenty znajdziecie niżej. 

DAC to ESS Sabre ES9038 Pro. Towarzyszą mu opatentowane obwody, które w pełni wykorzystują architekturę HyperStream II i technologię Time Domain Jitter Eliminator, zapewniając bezprecedensowy zakres dynamiki i bardzo niskie zniekształcenia, tak by ostateczna jakość dźwięku była jak najlepsza.

Zgodnie z oczekiwaniami każdego fana Audiolaba, 9000N wykorzystuje najnowocześniejszą konwersję sygnału cyfrowego na analogowy. 9000N oferuje łączność poprzez analogowe wyjścia XLR lub RCA. Jako samodzielny pełny dekoder MQA, może być używany z dowolnym wzmacniaczem, końcówką mocy lub przedwzmacniaczem, który oferuje połączenia analogowe. Dodatkową magię zapewnia wyjście cyfrowe i opcja "MQA Pass Through". Jest to świetna opcja dla użytkowników, którzy mogą korzystać z równie potężnego przetwornika cyfrowo-analogowego (na przykład posiadacze 9000A), 9000N może przesyłać strumieniowo i przesyłać nietknięty sygnał MQA (na przykład z Tidal lub Qobuz), który następnie może zostać zdekodowany przez dodatkowy przetwornik cyfrowo-analogowy. Zapewnia to dodatkową funkcjonalność i wszechstronność, nie wspominając o całkowicie niezafałszowanym przepływie sygnału, co tworzy wielką korzyść dla purystów.

Czas jednak na fragmenty tekstu:

“Brzmienie Audiolaba 9000N jest intensywne i uporządkowane, nic się w nim nie rozłazi i nie komplikuje. Angażuje każdą muzyką, nie ukrywając różnic między nagraniami.”

“Taka prezentacja służy temu, abyśmy słuchali niemal aktywnie, cały czas zaabsorbowani i zaciekawieni, a nie usypiali. Dlatego taki wyczynowy, ekspresyjny dźwięk też nie wszystkim musi przypaść do gustu i nie będzie tak samo dobrze służył każdemu nagraniu, przy czym nie chodzi o jego rozdzielczość, ale o inne problemy, jakie może nieść ze sobą słabsza realizacja.”

“Bas jest mocny i szybki, wysokie tony wyraziste i precyzyjne, średnica równa i neutralna, nie skupia na sobie bezwzględnie uwagi. 

Audiolab 9000N to idealne źródło dla każdego, kto chciałby z nagrań wyciągnąć jak najwięcej, a jednocześnie być pod wpływem muzycznej energii, a nie tylko techniki. Nie będzie najlepszym wyborem dla tych, którzy poszukują brzmienia zawsze spokojnego i milutkiego.”

 

Już dziś umów się na odsłuch tego wyjątkowego sprzętu w naszym salonie! Jak zawsze istnieje możliwość zestawienia go z dziesiątkami innych komponentów, które na bieżąco są u nad dostępne. 

Polecane produkty

Audiolab 9000N (Czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Audiolab 9000N (Czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz sieciowy Audiolab 9000N (Czarny) [IX.2023] Prezentujemy serię 9000 od Audiolab Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ...
Audiolab 9000N (Srebrny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Audiolab 9000N (Srebrny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz sieciowy Audiolab 9000N (Srebrny) [IX.2023] Prezentujemy serię 9000 od Audiolab Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie...
Audiolab 9000N (Srebrny) - B-Stock - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

Audiolab 9000N (Srebrny) - B-Stock - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz sieciowy Audiolab 9000N (Srebrny) [IX.2023] Prezentujemy serię 9000 od Audiolab Oferta B-Stock. Urządzenie w stanie bardzo dobr...