FiiO M23, czyli nowy DAP już zaprezentowany!

FiiO, wiodący innowator w branży audio, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek swojego najnowszego dzieła, przenośnego odtwarzacza muzycznego Hi-Res Lossless M23. Jako kontynuacja cenionej serii M11 Plus, M23 nie tylko zachowuje charakterystyczny sześciokątny wzór plastra miodu i proporcje złotego stosunku 18:9, ale także wprowadza znaczące ulepszenia w konfiguracji, wydajności i doświadczeniu użytkownika. Celem jest zdefiniowanie na nowo przenośnego odtwarzacza Android HiFi klasy średniej i wysokiej, łącząc wyjątkową wydajność z niezrównanym doznaniem słuchowym.

Odkryj serce: Flagowy zestaw DAC firmy AKM

M23 wykorzystuje renomowany zestaw DAC firmy AKM — AK4191EQ+AK4499EX, podobnie jak modele Q15 i K9 — ustanawiając nowy standard doskonałości dźwiękowej. Dzięki projektowi, który oddziela dziedziny cyfrową i analogową oraz funkcji "DWA ROUTING Technology", M23 zapewnia czyste tło dźwiękowe i dostarcza dźwięku o wyższej rozdzielczości, co przekłada się na spokojny, a zarazem naturalny dźwięk.

Podwójne porty Type-C, opatentowany tryb pulpitu

M23 to pierwszy przenośny odtwarzacz FiiO wyposażony w podwójne porty Type-C. Jeden port służy wyłącznie do zasilania (POWER IN), umożliwiając aktywację trybu Super High Gain Mode podczas szybkiego ładowania, zapewniając do 1000mW+1000mW mocy wyjściowej na kanał. Drugi port Type-C, gdy urządzenie pracuje w tym trybie, umożliwia bezproblemowe podłączenie do telefonu i korzystanie z funkcji USB DAC. Ponadto M23 wprowadza opatentowany przez FiiO tryb pulpitu (D.MODE), zapewniając, że odtwarzacz działa wyłącznie na zasilaniu zewnętrznym, co chroni wewnętrzną baterię podczas użytkowania na biurku.

4-drożny w pełni zbalansowany wzmacniacz THX AAA 78+

Korzystając z dziedzictwa FiiO w projektowaniu wzmacniaczy THX, M23 oferuje najnowszą architekturę wzmacniacza THX AAA 78+, zapewniającą zwiększoną moc wyjściową przy wysokiej wierności dźwięku. Ten projekt, po latach doskonalenia, dostarcza potężnego, dokładnie odwzorowanego dźwięku, zdobywając uznanie audiofilów na całym świecie.

Podwójny tryb szybkiego ładowania, duża bateria 5500mAh

M23 wykorzystuje system podwójnego szybkiego ładowania, płynnie przechodząc między ekstremalnie szybkim ładowaniem a normalnym szybkim ładowaniem, aby zoptymalizować prędkości ładowania i zdrowie baterii. Dzięki specjalnie wybranym bateriom o niskim oporze i zaawansowanym technologiom, takim jak niski opór płyty ochronnej MOS, M23 zapewnia długotrwałą wydajność baterii.

Do tego dochodzi komplet zaawansowanych funkcji, w tym pełna, zintegrowana architektura audio HiFi, 4 poziomy wzmocnienia, 4-stopniowe zasilanie najlepszej jakości, zasilanie cyfrowe i analogowe, 28 wysokowydajnych kondensatorach tantalowych polimerowych, system cyfrowego oczyszczania dźwięku opracowanym przez FiiO (DAPS) i sześć trybów pracy, w tym Roon Ready i globalny PEQ.

O firmie FiiO

FiiO to przodująca firma technologiczna w branży audio, dedykowana dostarczaniu premium doświadczeń dźwiękowych. Z zaangażowaniem w innowacje i doskonałość, FiiO nieustannie posuwa granice technologii audio, dostarczając niezrównane rozwiązania audio dla entuzjastów na całym świecie.

Dostępność

FiiO M23 już wkrótce będzie dostępne w naszym salonie do odsłuchu i zakupu. 

Polecane produkty

FiiO M23 (Srebrny / Silver [Stal nierdzewna]) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

FiiO M23 (Srebrny / Silver [Stal nierdzewna]) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz przenośny (DAP) FiiO M23 (Srebrny / Silver [Stal nierdzewna]) [IV.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym...
FiiO M23 (Niebieski / Dark Blue [Aluminium]) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

FiiO M23 (Niebieski / Dark Blue [Aluminium]) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz przenośny (DAP) FiiO M23 (Niebieski / Dark Blue [Aluminium]) [IV.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym ...