Focal prezentuje nowe modele słuchawek!

Focal to francuski producent sprzętu audio, który od lat cieszy się uznaniem na całym świecie dzięki wysokiej jakości swoich produktów. Specjalizują się głównie w produkcji słuchawek i kolumn, które zdobyły uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i audiofilów. Założona została w 1979 roku przez Jacquesa Mahulę, a swoje korzenie ma we francuskim mieście Saint-Etienne. Od samego początku firma Focal stawiała sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości sprzętu audio, co przyczyniło się do jej światowej renomy. Ich innowacyjne podejście do projektowania i produkcji sprawia, że są one liderem w branży audio, a ich produkty są często porównywane do najwyższej klasy sprzętu audio na świecie. Dzięki nieustającemu dążeniu do doskonałości Focal zyskał status marki, na której można polegać, jeśli chodzi o doskonałe brzmienie i wyjątkową jakość wykonania.

Nie inaczej sprawa ma się w przypadku dwóch nowych modeli, Hadenys oraz Azurys, które francuski producent właśnie zaprezentował. Jest to kolejny krok milowy dla producenta po niedawnym odświeżeniu kolumn Aria. Hadenys i Azurys prezentują klasyczny dla słuchawek producenta design, ale w świeższej kolorystyce, która przypadnie do gustu wielu fanom odkrywania muzyki w małych systemach. 

Focal Hadenys

Focal Hadenys to droższa propozycja z nowości od francuskiego producenta. Są to słuchawki pasywne o konstrukcji otwartej. Dzięki nim można poznać na nowo jakość ulubionych utworów, pokazując wszystkie detale z niezwykłą dokładnością. Są one zainspirowane epoką Hadean, w której po raz pierwszy uformowała się ziemia. Ich brązowy kolor ma na celu przywołanie powrotu do źródła, jednocześnie nadając słuchawkom organiczny i ponadczasowy styl. Dochodzą do tego najlepsze technologie opatentowane przez Focal, a także język projektowy, który jest znany z innych produktów. Maskownice o strukturze plastra miodu, prawdziwa skóra, oddychający tkany pałąk i pady dla jeszcze większego komfortu i lekkości. Ciesz się brzmieniem o wysokiej precyzji i świetnej dynamice, a także olbrzymiej przyjemności z odsłuchów w domowym zaciszu. 

Focal Azurys

Drugi model to tańsza opcja spośród nowości od francuskiego producenta i tym razem mamy do czynienia z konstrukcją zamkniętą. Idealnie nadają się do podróży, czy użytku na mieście, ale i odsłuch domowy nie jest tutaj żadnym przeciwwskazaniem. Są one skierowane do fanów muzyki, którzy chcieliby cieszyć się ulubionymi utworami z dźwiękiem Focala, ale w przystępnej cenie. Znajdziemy w nich podobne wzornictwo, jak i materiały premium, co w modelu Hadenys. Również mamy tutaj do czynienia z prawdziwą skórą, tkaniną, aluminium i magnezem. Azurys wyróżniają się za to unikalnym, niebieskawym odcieniem, który został zainspirowany azurytem, czyli półszlachetnym kamieniem o wielu zaletach. Ten odcień nadaje słuchawkom hipnotyzujący efekt i podkreśla ich atrakcyjną estetykę. 

Słuchawki Hadenys i Azurys są wyposażone w przetworniki, które zostały w pełni zaprojektowane i wykonane we Francji w pracowniach Focal w Saint-Étienne. To te same przetworniki, które można znaleźć w cenionych słuchawkach Bathys. Zostały one wprowadzone na rynek w październiku 2022 roku, jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki od francuskiego producenta, które zostały wyposażone w ANC (aktywną technologię redukcji hałasu). Słuchawki Bathys zdobyły uznanie na całym świecie za ich wyjątkowe wykonanie i jakość. Przetworniki o rozmiarze 15/8” (40 mm) z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery »M« zostały idealnie dopasowane do tych pasywnych słuchawek i zapewniają szczegółowy, ciepły i dynamiczny dźwięk o wysokiej wierności. Dbając o każdy szczegół, Focal dostarcza każdy zestaw słuchawek z dopasowanym kolorystycznie futerałem i niezbędnymi kablami. Wszystko po to, byś mógł od razu cieszyć się najwyższą jakością i francuskim wykonaniem. 

Obydwa modele już niebawem będą dostępne w naszym salonie do odsłuchu, do czego gorąco zapraszamy. Już w środę możecie również spodziewać się filmu na naszym kanale, gdzie omówimy zarówno Azurysy, jak i Hadenysy. 

Polecane produkty

Focal Azurys - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Focal Azurys - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Słuchawki przewodowe Focal Azurys [oficjalna premiera 07.V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 ...
Focal Hadenys - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Focal Hadenys - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Słuchawki przewodowe Focal Hadenys [oficjalna premiera 07.V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30...