iFi Audio GO Bar zrecenzowany w Hifizone!

iFi GO bar, czyli przenośny DAC/Amp słuchawkowy, nazywany również donglem, został zrecenzowany na łamach portalu Hifizone! Recenzent, Adam Kiryszewski, wyraził swoje wielkie zadowolenie w tekście, informując nawet w podsumowaniu, że niewielki GO bar jest w stanie zastąpić nawet zestawy stacjonarne dzięki swojej mocy, a do tego otrzymał "Pełną rekomendację" oraz wyróżnienie "Best Buy", również dzięki swojej nowej, niższej cenie, która sprawia, że jest to jeszcze opłacalniejszy produkt. 

W recenzji czytamy: 

"Co należy też zauważyć, brzmienie oferowane przez GO bara nigdy nie idzie w stronę oschłości czy szorstkości – a raczej wykonuje pół kroku w stronę ciepła i opanowania. Nie oznacza to tym samym, że jest nadmiernie ciepłe, tutaj chodzi o coś innego. Bo ktoś mógłby tutaj oczekiwać jakiegoś rodzaju „małego” dźwięku patrząc poprzez pryzmat wymiarów tego urządzenia. Albo brzmienia, które jest w jakimś stopniu nadmiernie wysilone. No i tutaj niespodzianka – nic z tych rzeczy. Podkreślę to raz jeszcze dla jasności: to wcale nie możliwości mocowe są tutaj najbardziej zaskakujące. A bardziej kompletność, poukładanie brzmienia, które zdecydowanie bardziej przypomina po prostu większe urządzenia biurkowe."

"GO bar, jak wcześniej zaznaczyłem, brzmi nie tylko w pełny i można by rzec, że analogowy sposób, ale także oferuje bardzo hojną scenę. Na „Peppery Men” Natalie Merchant przestrzeń była gęsta i była raczej po stronie ekspansywnej, aniżeli intymnej. To jest kolejny aspekt, w którym GO bar po prostu nie brzmi tak, jak jego rozmiary mogłoby sugerować. Jeżeli posłuchamy „Vogue” Madonny, to łatwo będzie się nam nabrać na to, że słuchamy de facto źródła bardziej desktopowego."

W podsumowaniu natomiast:

"Zacznijmy od kwestii, że tak powiem, podstawowych. Jeżeli bierzemy pod uwagę DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym w tej właśnie formie i oczekujemy urządzenia całościowo najlepszego – to iFi Audio GO bar wydaje się faktycznie nim być. Innymi słowy: tak, szukając takiego sprzętu z górnej półki, i to niezależnie od ceny – to właśnie GO bar jest tym, którym powinniśmy się na poważnie zainteresować. Jest jeszcze inny aspekt, który mocno zmienia tutaj cały kontekst. Otóż, jeżeli odsuniemy na bok fizyczne wymiary – to nagle okazuje się, że GO bar może zająć miejsce znacznie większych urządzeń stacjonarnych. I to nie tylko dlatego, że może okazać się po prostu równie mocny, czy nawet mocniejszy. Ale także ze względu na całościowe poukładanie, kompletność brzmienia. A także fakt, że oferuje nam możliwość dostosowania tego brzmienia pod nasze preferencje, gdzie zdecydowaną gwiazdą wieczoru jest niewątpliwie tryb „Bit-Perfect”. Pełna rekomendacja. I na dodatek Best Buy, bo nowa cena – przy możliwościach i brzmieniu, jakie oferuje GO bar – jest nad wyraz atrakcyjna."

 

Już dziś umów się na odsłuch tego wyjątkowego sprzętu. Jak zawsze istnieje możliwość porównania go z dziesiątkami innych produktów i podpięcia do niego wielu par słuchawek dostępnych na bieżąco w naszym salonie.

Polecane produkty

iFi Audio GO bar - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

iFi Audio GO bar - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Przenośny Przetwornik Cyfrowo-Analogowy / Wzmacniacz Słuchawkowy (USB DAC/Headphone Amp) iFi Audio GO bar Możliwość zakupu produktu w bezpł...