iFi Audio GO pod zrecenzowane na łamach HiFi Zone!

iFi Audio GO pod zrecenzowane na łamach HiFi Zone! Miniaturowe Pody od brytyjskiego producenta, które są w stanie zmienić każde słuchawki douszne z odpinanym kablem w rozwiązanie bezprzewodowe, zdecydowanie spodobały się autorowi tekstu. Wcale nas to nie dziwi, jest to bowiem genialne rozwiązanie i równie genialnie zrealizowane. 
 
W tekście czytamy:
"Inną równie zaskakującą rzeczą będzie również to, że brzmienie jako takie – zakładając, że użyjemy słuchawek kosztujących mniej więcej tyle samo, co GO pod – będzie tak naprawdę dużo lepsze w porównaniu do tego, co jakiekolwiek słuchawki typu TWS będą nam w stanie zaoferować. To, co może wydać się tutaj niemalże uderzające, to niezwykle interesująca mieszanka: przejrzystości, prędkości oraz rozdzielczości muzycznego przekazu połączona z neutralną, a przy tym wcale nie za jasną barwą. Ogólny charakter brzmienia GO poda jest także otwarty i pozbawiony jakiegoś przytłumienia. Śmiem przypuszczać, że iFi po prostu postanowiło dać użytkownikom w miarę neutralne źródło, pozostawiając efekt końcowy w ich rękach."
 
"Patrząc natomiast z perspektywy codziennego użytkowania, to pody same w sobie działają świetnie. Oferują też przy tym znakomite, naprawdę zaskakująco dobre brzmienie. Nic zatem dziwnego, że to właśnie GO pod dostał nagrodę EISA za „Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy 2023-2024”. To naprawdę przeciekawe, a na dodatek świetnie wykonane i przemyślane urządzenie. Mogę je polecić wszystkim tym, których zmęczyły już przewody w sprzęcie przenośnym, a jednocześnie nie godzą się na kompromisy w zakresie brzmienia."
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu, gdzie na bieżąco możecie sprawdzić ich brzmienie na żywo. 

Polecane produkty

iFi Audio GO pod - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

iFi Audio GO pod - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Przenośny Przetwornik Cyfrowo-Analogowy / Wzmacniacz Słuchawkowy (HD Bluetooth DAC / Headphone Amp) iFi Audio GO pod Możliwość zakupu produ...