iFi Audio Micro iPhono3 Black Label zrecenzowane w Magazynie Audio!

Szybko, dokładnie, ale zawsze muzykalnie i po prostu świetnie. Dokładnie tak może zabrzmieć dźwięk z Twojego gramofonu, gdy podepniesz do niego iFi micro iPhono3 Black Label! Poniżej znajdziecie fragmenty recenzji autorstwa Magazynu Audio
 
"To dźwięk dynamiczny, rozdzielczy, pełen szczegółów, ale nie nazbyt techniczny, bowiem często żywiołowy, a zawsze soczysty i otwarty. Rezygnuje za to z ocieplania i osładzania."
"Dla mnie był to dźwięk nawet jeżeli nie "wymarzony", to wyjątkowy. Myślę, że zrobi wrażenie na wszystkich, zwłaszcza na tych, którzy do tej pory podłączali gramofon do odpowiednich wejść niedrogich wzmacniaczy zintegrowanych czy amplitunerów, które zwykle brzmią bez polotu."
"Bas jest zwarty i zwinny, dzięki niemu ifi Audio iPhono 3 jest analogowym mistrzem rytmu. Angażujący, wyrazisty dźwięk iPhono 3 jest jednoznaczny i daje się poznać natychmiast."
 
 
Jak zawsze, gorąco zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie celem odsłuchów. Istnieje opcja na porównanie prezentowanego iFi micro iPhono3 Black Label z innymi przedwzmacniaczami, a także podpięcia do niego wielu gramofonów.
 
 

Polecane produkty

iFi Audio micro iPhono3 Black Label - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

iFi Audio micro iPhono3 Black Label - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

Przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio micro iPhono3 Black Label Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 m...