iFi Audio ZEN Signature w salonie Q21

 
iFi Audio ZEN Signature już w salonie Q21. Serdecznie zapraszamy do salonu stacjonarnego oraz sklepu on-line |link do ofert
 
Najnowsza linia ZEN Signature od iFi Audio obecnie składa się z dwóch urządzeń: przetwornika cyfrowo/analogowego ZEN DAC Signature oraz wzmacniacza słuchawkowego ZEN CAN Signature.
  • iFi Audio ZEN DAC Signature to bezkompromisowy przetwornik cyfrowo/analogowy, w pełni zbalansowany, obsługujący dźwięk Hi-Res, z dekodowaniem PCM do 384 kHz, a także natywnym DSD i MQA (Renderer). To, co wyróżnia Signature, to zmodernizowany obwód z wyborem części premium, zapewniających niezrównaną konwersję analogową. Signature zawiera wysokiej klasy, niskoszumowe kondensatory i rezystory, które można znaleźć we flagowej serii Pro iFi, aby zachować sygnał w najczystszej postaci. Uzupełnieniem jest elegancka i solidna obudowa w kolorze Space Blues
  • iFi Audio ZEN CAN Signature 6XX to w pełni analogowy wzmacniacz słuchawkowy, zdolny do obsługi dużych obciążeń słuchawek, zrównoważoną konstrukcją obwodu, znikomo niskim poziomem zniekształceń i wszechstronnym dostosowaniem dźwięku. ZEN CAN Signature 6XX wchodzi na inny poziom. Dodatkowo poprawia jakość dźwięku dzięki ulepszonej konstrukcji obwodów, zachowując jednocześnie wszechstronne funkcje „zwykłej” wersji i dodając coś specjalnego - niestandardowe ustawienie EQ precyzyjnie dopasowane do całej krzywej odpowiedzi częstotliwościowej, aby jak najlepiej wykorzystać popularny model słuchawek Sennheiser serii HD6XX.

Oferta premierowa, złóż zamówienie na jeden z modeli iFi Audio serii ZEN w sklepie on-line Q21.pl, wprowadź kod rabatowy "IFIZEN" oraz skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej. Promocja ważna do 11 kwietnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.