Kef LS50 Meta - przedsprzedaż w Q21!

 

Kef zaprezentował odświeżone serie LS. Nowe LS50 noszą dodatkowe oznaczenie Meta, to pierwszy na świecie głośnik z technologią pochłaniania zakłóceń (MAT). Technologia ta pochłania 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego, zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk. Od czasu powstania pierwszych LS, inżynierowie nieustannie rozwijali technologie, kontynuując filozofię sterowników KEF i szukali nowych przełomów technologicznych. Rezultatem tego jest ikona, która spełnia zapotrzebowanie na innowacje: głośnik półkowy KEF LS50 Meta.
LS50 Meta, który jest natychmiast rozpoznawalny jako następca LS50, wywodzi się z chęci ciągłego rozwoju firmy KEF i dlatego jest odpowiednio dobranym głośnikiem, w którym zastosowano technologię pochłaniania metamateriałów. Technologia pochłaniania metamateriałów jest wspólnym opracowaniem z firmą Acoustic Metamaterials Group. Kolumny wyposażono w głośniki Uni-Q 12. generacji. Głośnik wysokotonowy jest sercem 12 generacji Uni-Q z przetwornikiem MAT. Układ źródła punktowego Uni-Q zapewnia bardziej szczegółowy, precyzyjny i zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwięku, który jest tak równomiernie rozłożony w pomieszczeniu, że „sweet spot” można znaleźć w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Dzięki czemu mamy mniej przebarwień, mniej zniekształceń i dźwięk, który jest bardziej przejrzysty i realistyczny niż wcześniej. To samo można powiedzieć o wykonaniu basu; LS50 Meta również przewyższa pod tym względem oczekiwania głośników półkowych o skromnych proporcjach i oferuje dźwięk wypełniający pomieszczenie z głębokim, artykułowanym basem.
Do kolumn Kef LS50 Meta dostępne są dopasowane podstawy głośnikowe S2, oferowane w tych samych wybarwieniach, co kolumny.
Kolumny można zakupić w salonie Q21 w atrakcyjnych ratach 0% nawet na 50 miesięcy oraz w specjalnej ofercie przedsprzedażowej. Zapraszamy na odsłuchy.

Oferta kolumn Kef LS w sklepie on-line.