Kef LSX II - premiera aktywnych monitorów w salonie Q21

Kef LSX II w Q21.
 
KEF świętuje 60 lat innowacji akustycznych.
LSX II to znacznie więcej niż tylko unowocześnienie wielokrotnie nagradzanego pierwowzoru. LSX II łączy w sobie najwyższej jakości dźwięk z wszechstronną platformą bezprzewodową W2 Wireless zastosowaną w LS50 Wireless II, a możliwości połączeń są dodatkowo zwiększone dzięki złączom HDMI-ARC i USB-C.
KEF LSX II jest następcą LSX, który pojawił się w 2018 roku i od tego czasu zajmuje godną pozazdroszczenia pozycję jako ulubiony „budżetowy” system all-in-one (z wieloma nagrodami) w wielu domach.
System LSX II pojawia się w podobnej formie co LSX, składa się z dwóch kompaktowych kolumn stereo ze wzmacniaczami i źródłami sieciowymi i jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo Amazon Music, Qobuz, Tidal, Deezer i internetowe stacje radiowe za pośrednictwem aplikacji KEF Connect, a obsługa AirPlay 2, Google Chromecast, Roon i Bluetooth uzupełnia wysoce konkurencyjny pakiet inteligentnych rozwiązań strumieniowania.
KEF rozszerzył również łączność pierwowzoru dodając HDMI eARC i USB-C, aby ułatwić łączność z telewizorem i laptopem. Ci, którzy zdecydują się na "rozszerzenie" swojego telewizora za pomocą pary LSX II, skorzystają również z funkcji HDMI CEC, która pozwala im włączać i kontrolować głośność kolumn za pomocą pilota telewizora.
Obsługa plików jest wszechstronna - z obsługą plików DSD, MQA i PCM do 24-bitów/384kHz (przewodowo).
Atrakcyjna estetyka – po raz kolejny dzieło projektanta Michaela Younga jest dostępne w pięciu wykończeniach: "mineral white" i "lava red" mają odpowiednio matową satynę i wykończenie na wysoki połysk, natomiast "carbon black" "cobalt blue" są odziane w tkaninę Kvadrat. Specjalne wykończenie „Soundwave by Terence Conran Edition” to także efekt jednej z ostatnich współpracy kultowego brytyjskiego projektanta.
 
Kolumny w kolorze białym dostępne są od ręki, natomiast dostawa pozostałych kolorów zaplanowana jest na końcówkę czerwca.
 
Już dzisiaj umów się na prezentacje oraz złóż zamówienie korzystając ze specjalnej oferty przedsprzedaży - szczegóły u naszych doradców.