Kolejna nowość - Topping D70s w salonie Q21

 

Topping Audio w ostatnich miesiącach rozpieszcza nas, wprowadzając ciągle nowe, lepsze produkty. Kolejną nowością będzie przetwornik Topping Audio D70s, którego w sprzedaży spodziewamy się już w lutym.
Link do produktu w sklepie on-line.

Produkty z pełnym dekoderem MQA, takie jak nowo wprowadzony przetwornik cyfrowo-analogowy TOPPING D70S, zapewniają najwyższą możliwą jakość dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz, co artyści stworzyli w studiu - z precyzyjną kompensacją i zarządzaniem DAC dla plików i platformy

AK4497 to flagowy model firmy AKM. Używamy pełnego AK4497 dla każdego kanału w D70. Rezultatem jest lepsza separacja kanałów i lepsza specyfikacja. THD + N przekroczyło nawet wydajność określoną w arkuszu danych AK4497. D70s ma również 16-rdzeniowy XMOS XU216 2ndGen, USB obsługuje do PCM32bit / 768 kHz, natywne DSD512 i dekodowanie MQA. Dzięki niestandardowemu sterownikowi Thesycon komputer będzie miał lepszą wydajność odtwarzania ASIO (MAC nie potrzebuje sterownika).

Duży nacisk został również położony na Bluetooth, a dzięki wsparciu kodeku LDAC możliwe jest odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.