Limitowana wersja kolumn Dali Rubicon 6 Black Edition

 

Na przestrzeni lat Dali Rubicon zaznaczył swoją pozycję jako elegancka i szczegółowa seria głośników klasy High-End. W hołdzie dla sukcesu tej serii, przedstawiamy specjalną edycję głośników Dali Rubicon 6 z oznaczeniem Black Edition, posiadających wiele atrakcyjnych wizualnie ulepszeń, w tym ekskluzywne wykończenie Satin Black. Nowe wykończenie jest uzupełnione przez charakterystyczne czarne przetworniki nadające głośnikom nowy, poważny wygląd.

Z przodu głośnika znajduje się złote logo Dali, zaś z tyłu złota tabliczka z numerem seryjnym i podaną ogólną ilością wyprodukowanych sztuk. Tabliczka jest sygnowana przez specjalistę z duńskiej fabryki Dali montującego ten egzemplarz głośnika.

W specjalnej edycji głośnika poprawiona została również wydajność, dzięki nowemu projektowi zwrotnicy zawierającymi najwyższej klasy kondensatory Mundorf, a wewnętrzne okablowanie zostało zbudowane w oparciu o kable DALI Silver.

Dali Rubicon 6 black edition, dostępny jest tylko w ograniczonej liczbie 888 głośników na całym świecie, nie dziwi więc również, że liczba głośników dostępnych w Polsce jest bardzo ograniczona. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć dźwięku Dali Rubicon 6, jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliście w niebanalnej i niespotykanej do tej pory odsłonie!

Seria Rubicon opiera się na technologii Linear Drive System bazującej na systemie SMC, która była wprowadzona już w serii Epicon. Przy użyciu technologii z przetworników SMC, zbliżyliśmy się do ograniczenia w jeszcze większym stopniu niepożądanych zakłóceń. Przetworniki niskotonowe są przystosowane do pracy przy znacznych wychyleniach, a przetworniki średniotonowe dla szerokiego zakresu częstotliwości dają gwarancję, że spadek pasma jest niwelowany w zwrotnicy, a nie w przetworniku. To wszystko gwarantuje, że korzyści płynące z technologii Dali budowy systemu magnesów SMC (Soft Magnetic Compound) może czerpać jeszcze szersza rzesza miłośników dźwięku w jakości Hi-Fi.

Pełna wdzięku, elegancka obudowa głośników Rubicon stanowi bazę dla przetworników o niskiej stratności. W każdej obudowie przetworniki średniotonowe i basowe są oddzielone i znajdują się we własnych komorach. Wibracje są ograniczone dzięki portowi bass-reflex, który znajduje się bezpośrednio za poszczególnym głośnikiem niskotonowym. Opóźnienie między głośnikiem niskotonowym i portem basowym jest dzięki temu zoptymalizowane.

Kolumny Dali Rubicon 6 Black Edition dostępne w sklepie Q21.pl.