Lumin zaprezentował model P1 Mini!

Lumin, renomowany producent wysokiej klasy sprzętu audio, z dumą ogłasza premierę Lumin P1 Mini – nowej, kompaktowej wersji wielokrotnie nagradzanego modelu Lumin P1. Ten innowacyjny odtwarzacz łączy w sobie funkcje streamera, przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) i przedwzmacniacza, dostarczając użytkownikom niezrównaną wszechstronność w eleganckiej, smukłej obudowie.

Wszechstronność i Wydajność

Lumin P1 Mini został zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości dźwięku oraz elastyczności użytkowania. Wyposażony w pięć wejść analogowych i cyfrowych, w tym USB, HDMI, SPDIF i analogowe, ten kompaktowy odtwarzacz pozwala na łatwe podłączenie różnorodnych źródeł audio. Dzięki nowoczesnemu systemowi zegara femto i precyzyjnej dystrybucji sygnału przez FPGA użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową dokładnością i jakością dźwięku.

Kluczowe Funkcje:

  • Różnorodność wejść: USB, HDMI, SPDIF oraz analogowe, zapewniające szeroki zakres możliwości podłączeń.
  • Zaawansowane technologie: Podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9028PRO, obsługa DSD512 i PCM384 oraz bezstratna regulacja głośności Leedh Processing.
  • System zegara femto: Precyzyjna dystrybucja sygnału dzięki FPGA.
  • Liniowy zasilacz toroidalny: Wewnętrzny zasilacz zapewniający niski poziom szumów i stabilne działanie.
  • Podwójna sieć: Obsługa sieci światłowodowej i Ethernet, umożliwiająca jednoczesne połączenie z routerem i urządzeniem Lumin L2 lub dyskiem NAS.

Niezrównana jakość dźwięku

Dzięki zastosowaniu dwóch układów ESS SABRE32 ES9028Pro Lumin P1 Mini oferuje w pełni zbalansowany układ z wysokiej jakości komponentami. Analogowe wyjścia symetryczne XLR i niesymetryczne RCA dostarczają dźwięk o najwyższej jakości, odpowiadający najbardziej wymagającym użytkownikom.

Elegancki Design i Wygoda Użytkowania

Obudowa Lumin P1 Mini bazuje na popularnych modelach D3 oraz U2 Mini i dostępna jest w dwóch wersjach wykończenia: naturalnym anodyzowanym aluminium oraz w eleganckiej czerni. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, a urządzenie wspiera przyszłe aktualizacje wewnętrznego oprogramowania, zapewniając użytkownikom najnowsze funkcjonalności.

Szerokie wsparcie strumieniowania

Lumin P1 Mini wspiera najpopularniejsze formy strumieniowania, w tym UPnP AV, Roon Ready, Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, Apple AirPlay 2, Plex, a także FLAC Lossless Radio i TuneIn Radio. Użytkownicy mogą cieszyć się bezstratnym dźwiękiem, płynnym odtwarzaniem i multi-room (Songcast), co czyni ten odtwarzacz idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika muzyki.

Specyfikacja Techniczna:

  • Odtwarzanie z sieci: DSD do DSD512, PCM do 384kHz, pełne dekodowanie MQA.
  • Wejścia cyfrowe i analogowe: USB, OPTYCZNE/SPDIF, HDMI, RCA stereo.
  • Wyjścia cyfrowe i analogowe: USB, BNC SPDIF, HDMI, symetryczne XLR i niesymetryczne RCA.
  • Zasilacz: Wewnętrzny toroidalny liniowy, nisko-szumowy regulator.
  • Wymiary: 400 x 77 x 314 mm, waga 7 kg.

Lumin P1 Mini to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku i elastyczność użytkowania w kompaktowej formie. Zapraszamy do odkrycia nowej ery w świecie audio z Lumin P1 Mini.

O firmie Lumin

Lumin to lider w dziedzinie zaawansowanych technologii audio, znany z produkcji urządzeń o najwyższej jakości dźwięku i innowacyjnych rozwiązaniach. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości, Lumin zdobył uznanie wśród audiofilów na całym świecie.

Dostępność

Lumin P1 Mini już pojawił się w naszym salonie kilka dni temu, zaraz po premierze na targach w Monachium. Model sprzedażowy i odsłuchowy będzie dostępny już wkrótce na stałe u nas. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przedsprzedażowych, a także wstępnego umawiania się na odsłuchy. 

Polecane produkty

Lumin P1 Mini (Czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Lumin P1 Mini (Czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz sieciowy Lumin P1 Mini (Czarny) [dodany V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesi...
Lumin P1 Mini (Srebrny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Lumin P1 Mini (Srebrny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Odtwarzacz sieciowy Lumin P1 Mini (Srebrny) [dodany V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 mies...