Marantz Model M1

Marantz Model M1: Kompaktowy wzmacniacz strumieniowy nowej generacji

Marantz, renomowany producent sprzętu audio, wprowadził na rynek nowy model wzmacniacza strumieniowego - Model M1. To kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie nowoczesne technologie, wysoką jakość dźwięku oraz wszechstronność zastosowań.

Najważniejsze cechy Marantz Model M1:

  • Wysoka moc i jakość dźwięku: Model M1 oferuje moc 2x100W przy 8Ω, co pozwala na współpracę z szeroką gamą głośników, od kompaktowych konstrukcji po duże kolumny podłogowe. Niskie zniekształcenia THD na poziomie 0,05% gwarantują czysty i dynamiczny dźwięk.

  • Wszechstronność: Wzmacniacz wyposażony jest w analogowe i cyfrowe wejścia, co umożliwia podłączenie zarówno tradycyjnych źródeł dźwięku, jak i nowoczesnych urządzeń strumieniowych. Dodatkowo, wyjście na subwoofer pozwala na rozbudowę systemu o dodatkowe niskie tony.

  • Łączność bezprzewodowa: Model M1 obsługuje technologię HEOS, co umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z popularnych serwisów, takich jak Spotify, Tidal czy Deezer. Dodatkowo, dzięki HEOS można stworzyć multiroom system i cieszyć się muzyką w całym domu.

  • Kompatybilność z systemami sterowania: Wzmacniacz jest kompatybilny z szeroką gamą systemów sterowania innych firm, takich jak Crestron, Control4 czy URC, co ułatwia jego integrację z istniejącą instalacją inteligentnego domu.

  • Intuicyjna obsługa: Model M1 można obsługiwać za pomocą aplikacji HEOS, pilota dołączonego do zestawu lub pilota od telewizora (dzięki wejściu HDMI eARC).

Zastosowania Marantz Model M1:

  • System audio do salonu: Model M1 może stanowić serce domowego systemu audio, zapewniając wysokiej jakości dźwięk podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.

  • Alternatywa dla soundbara: Dzięki kompaktowym rozmiarom i wysokiej jakości dźwięku, Model M1 może być ciekawą alternatywą dla soundbara, oferując lepsze wrażenia dźwiękowe podczas oglądania telewizji.

  • System multiroom: Dzięki technologii HEOS, Model M1 można łatwo zintegrować z innymi urządzeniami obsługującymi HEOS, tworząc system multiroom i ciesząc się muzyką w całym domu.

Dostępność i cena:

Marantz Model M1 trafi do polskich sklepów w czerwcu 2024 roku. Cena detaliczna nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

Podsumowanie:

Marantz Model M1 to kompaktowy, wszechstronny i nowoczesny wzmacniacz strumieniowy, który oferuje wysoką jakość dźwięku i szerokie możliwości podłączeń. Dzięki temu jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących uniwersalnego urządzenia do słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry.

Polecane produkty

Marantz MODEL M1 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Marantz MODEL M1 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Wzmacniacz sieciowy Marantz MODEL M1 [dodany V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjal...