Meze prezentuje najtańszy model otwarty, 105 AER!

Rumuńska firma Meze Audio prezentuje nowe słuchawki! 

Model 105 AER, o którym mowa, jest najbardziej przystępnym cenowo modelem otwartym w historii europejskiego producenta. Mają one zapewnić niezwykłe doznania muzyczne dzięki bardzo dobrej dynamice, wciągającej barwie i interesującej scenie, która ma łączyć słuchacza z muzyką. Całość ma pozostać przy strojeniu znanym z innych modeli, ale w znacznie niższej cenie względem innych modeli otwartych. 

Meze 105 AER są wzorowane na dość świeżym, ale i tak bardzo już uznanym modelu 109 Pro. Ostatecznie pozostało z nich niewiele, bo system pałąka i welurowe nauszniki najwyższej jakości. Meze 105 AER są wyposażone w przetwornik 50 mm pokryty niezwykłą, polimerową ramką PEEK zamiast powłoki berylowej, a kopułki zostały wykonane z kompozytu celulozowego, które jest wzmocnione włóknem węglowym. Zostały one umiejscowione w nausznikach z tworzywa ABS, które mają niezwykły kształt inspirowany elementami biżuterii. Trzeba przyznać, że jest element, który przyciąga uwagę. 

Producent informuje nas również o tym, że mają być one bardzo proste w napędzeniu, zarówno ze źródeł przenośnych, jak i standardowych wzmacniaczy słuchawkowych.

 

Specyfikacja Techniczna:

  • Rozmiar przetwornika: 50 mm
  • Zasada działania: Otwarte
  • Dopasowanie do uszu: Wokółuszne
  • Pasmo przenoszenia: 10-25.000 Hz
  • Impedancja: 42 Ohm
  • SPL: 112 dB (1mW/1kHz)
  • Waga: 336 g

Słuchawki już wkrótce będą dostępne w naszym salonie do odsłuchu. 

Polecane produkty

Meze 105 AER - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Meze 105 AER - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Słuchawki przewodowe Meze 105 AER [dodany V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna ...