Odtwarzacz sieciowy Magnat MMS 730 w Q21

 

Odtwarzacz sieciowy Magnat MMS 730 w ofercie salonu Q21.

Link do produktu w sklepie Q21.pl

Dzięki szerokiej gamie dostępnych dziś mediów, takich jak niezliczona ilość serwisów streamingowych nie musimy już polegać na płytach CD i radiu jako naszym jedynym źródle muzyki. Najważniejsze z tych usług są upakowane razem z wybraną technologią w najnowsze urządzenie, jakim jest wysokiej klasy streamer MMS 730. Kształt urządzenia sprawia, że jest to idealny dodatek do pełnoprawnych systemów HiFi, zwłaszcza innych komponentów HiFi firmy Magnat.

Główne cechy:
- Wysokiej klasy streamer do Spotify, radia internetowego i plików z sieci domowej
- Odbiornik DAB + i FM, każdy z 40 miejscami pamięci
- USB i Bluetooth aptX HD
- Funkcjonalność wielu pomieszczeń (multiroom)
- Wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson
- Solidna metalowa obudowa z solidnym, szczotkowanym aluminiowym panelem przednim
- Sterowanie za pomocą aplikacji MAGNAT AUDIO STREAM (dostępnej dla systemów iOS i Android 5.0) Odtwarzacz sieciowy, odtwarzacz DLNA, radio internetowe, funkcja Multiroom

Technologia Hi-end
MMS 730 wyposażony jest w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy Wolfson, a mianowicie WM 8740. Jak zwykle w urządzeniach Magnat, wybrana technologia jest upakowana w wysokiej jakości metalową obudowę z solidnym, szczotkowanym aluminiowym frontem.

Idealny gracz dla zespołu
Dzięki obudowie o szerokości 433 mm MMS 730 idealnie pasuje do naszych innych komponentów HiFi, takich jak hybrydowy wzmacniacz lampowy MR 780. Dzięki wyjściom analogowym i cyfrowym (optycznym i koncentrycznym) MMS można łączyć z dowolnym rodzajem elektroniki, aby wzbogacić go o różnorodne możliwości oferowane przez nowe media. Nawet starszy wzmacniacz lampowy można przekształcić w wszechstronny odtwarzacz multimedialny.

Pierwsza dostawa urządzeń zaplanowana jest na lipiec 2020 r.