Onkyo przedstawia nowy amplituner sieciowy TX-8470!

Idealny wybór do modernizacji Twojego zestawu stereo

Onkyo, światowy lider w dziedzinie sprzętu audio, zaprezentował najnowszy dwukanałowy amplituner sieciowy TX-8470. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o entuzjastach dźwięku, którzy pragną unowocześnić swoje dotychczasowe systemy stereo o zaawansowane możliwości łączności z telewizorem i innymi urządzeniami. Dzięki wyjątkowej kombinacji mocy i wszechstronności, TX-8470 stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla wymagających melomanów, jak i miłośników nowoczesnych technologii.

Niezrównana moc i precyzja dźwięku

Onkyo TX-8470 oferuje imponującą amplifikację w klasie G o mocy 110W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm, co gwarantuje doskonałe brzmienie i dynamiczny dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wbudowany dwukanałowy przetwornik DAC AKM obsługujący pliki audio o rozdzielczości do 32 bit/768 kHz zapewnia krystalicznie czyste odtwarzanie muzyki.

Wszechstronność połączeń na najwyższym poziomie

Nowy amplituner Onkyo został wyposażony w zaawansowane opcje łączności, w tym cztery wejścia HDMI z obsługą ARC oraz jedno wyjście, które pozwala cieszyć się obrazem w jakości do 8K i 4K Ultra HD. Dodatkowe dwa wejścia optyczne, wejście koaksjalne oraz wejścia USB umożliwiają bezproblemowe podłączenie szerokiej gamy urządzeń. Na tylnym panelu TX-8470 znajdziemy również dedykowane wyjście subwooferowe, a także trzy pary analogowych wejść liniowych 2xRCA, co czyni ten amplituner niezwykle elastycznym rozwiązaniem dla każdego zestawu stereo.

Zintegrowane funkcje strumieniowania i multiroom

Dzięki pełnej obsłudze najpopularniejszych serwisów strumieniowych, takich jak Spotify, Tidal, Amazon Music i Deezer, Onkyo TX-8470 zapewnia nieskończone możliwości odkrywania i cieszenia się muzyką. Urządzenie wspiera również technologie AirPlay i Chromecast, co ułatwia integrację z wieloma różnorodnymi ekosystemami. Dodatkowo, certyfikat Roon Ready oznacza, że amplituner jest gotowy do współpracy z zaawansowanymi systemami zarządzania bibliotekami muzycznymi.

Wyjątkowe wsparcie dla entuzjastów winyli

Onkyo nie zapomniało o miłośnikach klasycznych płyt winylowych. TX-8470 został wyposażony w zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek MM (Moving Magnet) i MC (Moving Coil). Dedykowany moduł zasilania liniowego minimalizuje poziom zniekształceń, zapewniając czyste i autentyczne brzmienie muzyki z czarnych płyt.

O firmie Onkyo

Onkyo to renomowany producent sprzętu audio z siedzibą w Japonii, który od dziesięcioleci jest synonimem doskonałości w dziedzinie technologii dźwięku. Firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych amplitunerów, głośników i komponentów audio, które zdobyły uznanie zarówno wśród audiofilów, jak i w przemyśle muzycznym. Dzięki nieustannym innowacjom i zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości produktów Onkyo pozostaje w czołówce liderów rynku audio.

Zapraszamy do odkrywania nowych możliwości dźwiękowych z Onkyo TX-8470 – urządzeniem, które zrewolucjonizuje Twoje doświadczenia muzyczne. Już wkrótce będzie on dostępny w naszym salonie, ale już teraz możecie zamówić go w ofercie przedsprzedażowej. 

Polecane produkty

Onkyo TX-8470 - Raty 10x0% lub specjalna oferta - Dostawa 0zł!

Onkyo TX-8470 - Raty 10x0% lub specjalna oferta - Dostawa 0zł!

Amplituner stereo Onkyo TX-8470 [dodany VI.2024] Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna...