Onkyo TX-NR6100, także w zestawach z kolumnami, dostępne w Q21!

Nowoczesny amplituner kina domowego ONKYO TX-NR6100 w pełni dostępny w salonie Q21. Teraz także w atrakcyjnych finansowo zestawach z dedykowanymi kolumnami.

Onkyo TX-NR6100 wysoko ustawia poprzeczkę dźwięku referencyjnego. Amplituner TX-NR6100 wyposażono odpowiednio do transmisji sygnału video w formatach 8K/60p i HDR10+ przez HDMI. Poczuj doznania ze ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos i DTS:X na swoim systemie kolumn surround. Dzięki funkcji upmix i wirtualizacji DTS i Dolby, można uzyskać efekt trójwymiarowego pola dźwiękowego z dowolnego układu kolumn. Steruj muzyką w całym domu za pomocą asystentów głosowych Google lub Alexa. Podłącz drugi wyświetlacz do wyjścia HDMI Sub/Zone 2.
Wbudowany Chromecast, AirPlay 2, DTS Play-Fi i współpraca z Sonos. Dzięki gniazdom Zone 2 można przełączać między układami kolumn 7.2/5.2.2-kan. i 5.2-kan. plus druga strefa za naciśnięciem przycisku. Wysokiej jakości  przedwzmacniacz gramofonowy MM i dwukierunkowa technologia bezprzewodowa Bluetooth, dopełniają listę zalet tego modelu.
Dzięki potężnym wzmacniaczom 7x175W (przy 6 Ohm 1 kHz 10% THD, 1 kanał napędzany) amplituner jest w stanie dobrze wysterować większość zestawów kolumnowych.

Zapraszamy serdecznie do salonu stacjonarnego Q21 na odsłuchy.

Jeśli nie znalazłeś konfiguracji, która Ciebie interesuje, skontaktuj się z naszymi doradcami, gwarantujemy atrakcyjną indywidualną ofertę.