UWAGA! Zmiana zasad funkcjonowania salonu stacjonarnego.

 

Z związku z panującą pandemią dla zapewniania możliwie największego bezpieczeństwa Państwu oraz naszym doradcom, wprowadziliśmy następujące zasady działania salonu stacjonarnego Q21, mieszczącego się w Pabianicach ul. Reymonta 12.

Bardzo prosimy o pełne dostosowanie się do poniższych zasad!

  1. Ograniczamy bezpośredni kontakt z naszymi doradcami.
  2. Wprowadzamy kolejne trzy nowe nr telefonów, pod którymi w godzinach pracy są dostępni nasi wszyscy doradcy - pełna lista znajduje się poniżej.
  3. Wprowadzamy szybki i bezpieczny odbiór zamówionych produktów w salonie stacjonarnym bezpośrednio do samochodu, możliwość płatności kartą zbliżeniową bez wychodzenia z samochodu.
  4. Gwarantujemy bezpłatną dostawę na terenie całej Polski przy produktach w cenach od 50 zł.
  5. Dla osób, które są zainteresowane odsłuchem, mamy indywidualne rozwiązania. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami.
  6. Sklep on-line działa bez zakłóceń. Mamy pełne magazyny sprzętu, kolumn i akcesoriów audio, które możecie Państwo otrzymać nawet w ciągu 1-2 dni bezpiecznie do swojego domu. To obecnie preferowana forma naszej działalności.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w przypadku chęci osobistego spotkania w salonie stacjonarnym.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszymi zasadami, jednocześnie informujemy, że pracujemy w pełnym składzie, w przypadku pytań, doradztwa oraz przygotowania indywidualnych ofert służymy pomocą.

Preferujemy kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Poniżej lista wszystkie nr telefonów naszych doradców:
- Szymon - 665 452 000
- Marcin - 605 725 900
- Rafał - 605 789 290
- Michał - 512 670 753
- Tomek - 513 679 571
- Piotrek - 517 943 464
- Numer stacjonarny ogólny - (42) 213 01 66

Liczymy na zrozumienie i prosimy o poważne potraktowanie naszych zasad. Robimy to wyłącznie dla naszego wspólnego bezpieczeństwa!