Rega IO w ofercie salonu Q21

 
Rega IO już dostępna w ofercie salonu Q21.
 
Zupełnie nowy wzmacniacz IO został zaprojektowany z myślą o każdym miłośniku muzyki. Prosty w konfiguracji i obsłudze system IO pozwoli na bezproblemową integrację z dowolnym systemem hi-fi.
 
Kompaktowy rozmiar pozwala na stosowanie go w różnych systemach i zapewnia wydajność znacznie przekraczającą jego cenę. Jak można się spodziewać, wbudowano wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy MM, dwa wejścia liniowe, przeprojektowano mini pilot zdalnego sterowania i zaimplementowano wysokiej jakości wyjście słuchawkowe, które jest sprytnie zintegrowane, aby zapewnić optymalną wydajność bez narażania obwodu audio. Oprócz wszystkich tych funkcji, urządzenie zapewnia potężne, dobrze zrównoważone brzmienie w niewiarygodnej cenie.
 
IO wykorzystuje ten sam wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz gramofonowy, co jego większy brat, wielokrotnie nagradzany Brio. IO ma na celu zapewnienie wyjątkowej jakości dźwięku w mniejszym i bardziej opłacalnym pakiecie. Obwód klasy A / B dzieli swoje DNA z resztą wzmacniaczy Regi i jak zwykle dołożono dużej staranności przy doborze komponentów. Tranzystory wyjściowe Sanken i potencjometr głośności Alps oraz liniowy zasilacz, który umożliwia uzyskanie mocy wyjściowej 30 watów na kanał przy 8 omach.
 
Z przodu urządzenia znajduje się wyjście słuchawkowe do zasilania standardowych słuchawek hi-fi, jest sterowane ze wzmacniacza mocy urządzenia przez przekaźniki, aby uniknąć pogorszenia sygnału po włożeniu słuchawek lub wyciszeniu. W zestawie znajduje się także nowy pilot.