Silent Angel Munich MU zrecenzowany w HighFidelity!

"Zaraz potem usłyszałem jednak coś, co będzie mi towarzyszyło w odsłuchach do samego końca: delikatny i pastelowy charakter dźwięku, którym się charakteryzuje odtwarzacz Silent Angel, a co w znacznej mierze neutralizowało to, o czym nasiałem powyżej. Delikatność o której mówię przekłada się na przyjemne „wchodzenie” w dźwięk. A pastelowość, skoro już przy tym jesteśmy, daje niezwykle przestrzenny, niemalże otaczający słuchacza przekaz."
 
"Przez jakiś czas wydawało mi się, że Munich Mu gra dużo jaśniej niż Lumin. Nie byłoby w tym nic złego, odtwarzacz odniesienia jest dość kremowy i ma nisko ustawiony punkt ciężkości, więc przesunięcie barwy w górę nie oznacza automatycznie rozjaśnienia. Jak się okazuje, dźwięk rzeczywiście jest jaśniejszy, ale nie o to chodzi, a ot o, że wszystko z testowanym odtwarzaczem jest wyraźniejsze i z pierwszym planem niby pokazanym dalej, ale mającym większą energię." 
 
"MUNICH MU ZAGRA MUZYKĘ w energetyczny sposób, z otwartą górą pasma. Ale też nie rozjaśni jej i nie wyostrzy. Powiedziałbym wręcz, że to kremowe brzmienie, głównie jeśli chodzi o atak dźwięku i o to, jak słychać środek pasma."
 
Takie słowa na temat Silent Angel Munich MU padły w recenzji na łamach highfidelity.pl, ale znalazło się tam wiele innych pozytywnych sformułowań. Jak zawsze, zachęcamy do przeczytania, a także do umówienia się na odsłuch w naszym salonie. 
 
 

Polecane produkty

Silent Angel Munich MU (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Silent Angel Munich MU (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Streamer muzyczny Silent Angel Munich MU (Czarny) (4 GB RAM) [II.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 mi...
Silent Angel Munich MU (Srebrny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Silent Angel Munich MU (Srebrny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Streamer muzyczny Silent Angel Munich MU (Srebrny) (4 GB RAM) [II.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 m...