SilentPower HDMI iSilencer – zaawansowany filtr z ochroną przed przepięciami

Dynamicznie rozwijająca się marka SilentPower, która wywodzi się z brytyjskiego iFi Audio wzbogaca swoje portfolio o kolejne innowacyjne akcesorium. W naszym salonie pojawił się właśnie HDMI iSilencer, stworzony z myślą o użytkownikach systemów audio-wizualnych wykorzystujących interfejs HDMI, których na rynku pojawia się coraz więcej, również wśród systemów stereo. 

Wyjątkowa redukcja szumów i zniekształceń typu jitter

HDMI iSilencer od SilentPower wyposażony jest w autorską technologię Active Noise Cancellation 2, która skutecznie redukuje zakłócenia w podłączonych urządzeniach. Ponadto posiada specjalny układ redukujący zniekształcenia typu jitter znacząco poprawia jakość obrazu, szczególnie w ciemniejszych obszarach, jednocześnie obniżając poziom szumów w sygnale audio.

Ochrona przed przepięciami

Dzięki funkcji ograniczania skoków napięcia HDMI iSilencer chroni podłączone urządzenia przed niebezpiecznymi przepięciami, co jest kluczowe w zaawansowanych instalacjach audiowizualnych. Ta cecha jest szczególnie ważna dla ochrony drogich procesorów dźwięku wielokanałowego, które często są częścią takich systemów. Ma ona również znaczenie w systemach stereo, gdy wykorzystujemy złącze HDMI ARC. 

Pełne wsparcie dla HDR 8K/60Hz

HDMI iSilencer wspiera najnowsze standardy, oferując pełną obsługę HDR 8K/60Hz oraz 4K/120Hz przy użyciu kabla HDMI Ultra High-Speed. Jest również w pełni kompatybilny z HDMI 2.1 oraz wcześniejszymi wersjami standardu HDMI.

Dostępność i cena

SilentPower HDMI iSilencer jest już dostępny w naszym salonie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399 złotych brutto. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i umówienia się na testy najnowszego iSilencera HDMI. Polecane produkty

SilentPower by iFi HDMI iSilencer - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

SilentPower by iFi HDMI iSilencer - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Filtr szumów HDMI z ochroną przeciwprzepięciową SilentPower by iFi HDMI iSilencer [dodany VII.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym ...