Sonos Sub Mini | Oferta przedsprzedaży!

Najnowszy subwoofer Sonos Sub Mini w ofercie przedsprzedaży w salonie Q21.

Sonos Sub Mini to uzupełnienie szerokiej oferty głośników marki SONOS. Świetnie sprawdzi się po sparowaniu z głośnikiem Beam lub Ray, doskonałą jakość muzyki i słyszalność każdego detalu usłyszymy po połączeniu z Sonos One, a prawdziwe kino uzyskamy w konfiguracji wielokanałowej.

Wewnątrz akustycznie szczelnej obudowy podwójne dedykowane głośniki basowe generują pełne brzmienie niskich częstotliwości typowe dla znacznie większych subwooferów. Zaawansowane przetworniki dodatkowo wzmacniają pasmo przenoszenia basów. Oba głośniki niskotonowe są skierowane do wewnątrz, aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia. Technologia regulacji Trueplay optymalizuje bas pod kątem akustyki danego pomieszczenia, dzięki czemu dźwięk nigdy nie jest ostry, stłumiony czy płaski - nawet gdy umieścisz Sub Mini przy ścianie.

Sub Mini dopasowuje się do wystroju każdego wnętrza i bez problemu mieści się pod biurkiem lub stołem. Sub Mini łączy się z systemem przez Wi-Fi, więc można go umieścić tam, gdzie pasuje i wygląda najlepiej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsprzedaży, wystarczy złożyć zamówienie w sklepie Q21 wpisując kod rabatowy SUBMINI.