SVS SB-1000 i PB-1000 w specjalnej ofercie!

 

Dodaj do swojego kina domowego lub systemu stereo czysty, precyzyjnie brzmiący bas. Wybierz jeden z modeli promocyjnych subwooferów SVS teraz w najlepszej cenie w historii!

SVS SB-1000
Ekstremalna głębokość, moc i intensywność światowej klasy subwoofera, w super kompaktowej 13-calowej obudowie. Subwoofer SVS SB-1000 jest wystarczająco mały, aby ukryć się w każdym pomieszczeniu, a dzięki 12-calowemu przetwornikowi z przodu i wzmacniaczowi o mocy 300 W RMS, zasila pomieszczenie głębokim, niewymuszonym i wyraźnym basem. SVS upakował w SB-1000 12-calowy przetwornik, z dwoma wysokojakościowymi magnesami ferrytowymi i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego FEA, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu SB-1000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
Aktualna cena promocyjna subwoofera wynosi 1999 zł. Produkt dostępny pod linkiem.

  • Przetwornik 12"
  • Moc wyjściowa: 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
  • Konstrukcja zamknięta

SVS PB-1000
PB-1000 jest subwooferem o konstrukcji bass-reflex. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno w kinie domowym jak i w odsłuchu stereo. Zachowując kompaktowe gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia. a dzięki 12-calowemu przetwornikowi z przodu i wzmacniaczowi o mocy 300 W RMS, zasila pomieszczenie głębokim, niewymuszonym i wyraźnym basem. SVS upakował w PB-1000 10-calowy przetwornik, z dwoma wysokojakościowymi magnesami ferrytowymi i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego FEA, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu PB-1000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
Aktualna cena promocyjna subwoofera wynosi 2199 zł. Produkt dostępny pod linkiem.

  • Przetwornik 10"
  • Moc wyjściowa: 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
  • Konstrukcja otwarta

Oferujemy dostępność subwooferów z NATYCHMIASTOWYM odbiorem w salonie stacjonarnym Q21 lub dostawą w 24h na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje odnośnie dopasowania SVS'a do sprzętu, który już masz w domu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami pod nr tel. (42) 213 01 66