Unison Research Simply Italy i Audio Physic Classic 8 - rekomendacja Q21

 

Kolejna propozycja z cyklu prezentacji najlepszych konfiguracji systemów audio, rekomendowanych przez doradców salonu Q21!
Dzisiaj przedstawiamy Wam system, oparty na lampowym wzmacniaczu Unison Research Simply Italy oraz zestawie kolumn Audio Physic Classic 8.

Prezentowany duet Unison Research Simply Italy oraz Audio Physic Classic 8 to połączenie dwóch firm, dla których liczy się przede wszystkim dźwięk, muzykalność i wysmakowany design. Kolumny Classic 8 oferują brzmienie głębokie i soczyste, muzykalne i nasycone, zachowując spory zapas dynamiki. Skutecznie różnicują brzmienie, szczególnie bas, w zależności od odtwarzanego materiału oraz wysuwają w stronę słuchacza średnicę. Do tego znak firmowy - trójwymiar i wszechobecna przestrzeń, swoboda grania.
Wzmacniacz Simply Italy zaskakująco dobrze radzi sobie z wysterowaniem kolumn, dodając jeszcze więcej czaru i klimatu. Z każdym taktem muzyki i w miarę rozgrzewania się lamp brzmienie wciąga bardziej i bardziej, zachęcając do sięgania po kolejne utwory a nawet całe albumy. To kompletny i uniwersalny zestaw, z którym można zostać zdecydowanie na dłużej. Konfigurację taką polecamy osobom, szukającym dynamicznego i muzykalnego brzmienia, które wciąga i zmusza do wnikania w smaczki nagraniowe.

Wzmacniacz Unison Research Simply Italy (9499 zł.)
Zestaw kolumn Audio Physic Classic 8 (9499 zł./para)