Zamów do domu! Działamy online.

 

Ze względu na obecną sytuację, szybko i wygodnie oraz przede wszystkim bezpiecznie możesz zamówić produkty z naszej oferty bezpośrednio do domu. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie Q21.pl są realizowane na bieżąco. Przy zakupie na odległość korzystasz także ze wszystkich promocji, masz pełen wachlarz systemów płatności elektronicznej, możesz także w możliwie uproszczony sposób dokonać zakupu w systemie ratalnym 0% nawet do 50 miesięcy (oferta 50 rat 0% dotyczy wybranych produktów) bez wychodzenia z domu.

Jeśli masz pytania, problem z wyborem odpowiednich urządzeń, kolumn czy akcesoriów, jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy salonu pod telefonem, mailem oraz w social media.

Masz wątpliwości, nie jesteś pewny zakupu, nic nie ryzykujesz! Masz prawo w ciągu 14 dni do odstąpienia od umowy zakupu i zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny.

Do odwołania zawieszamy odsłuchy sprzętu oraz doradztwo w salonie stacjonarnym. Ewentualny odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym złożeniu zamówienia poprzez stronę sklepu.