Burson Audio Conductor 3 Reference - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Burson Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 10 499,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym i przedwzmacniaczem Burson Audio Conductor 3 Reference

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo/analogowym i przedwzmacniaczem Burson Audio Conductor 3 Reference

Conductor 3 Reference to najnowsza 5 odsłona kultowego combo DAC, wzmacniacz słuchawkowy i preamp z Australii.
Mineły trzy lata od ukazania się Conductora v2. Trzeci Conductor to ze wszech miar przełomowa konstrukcja. W zasadzie z poprzednikami łączy go tylko funkcjonalność, która i tak została rozszerzona. Technicznie został zaprojektowany zupełnie od nowa. Już na pierwszy rzut oka widać, że Conductor v3 ma zupełnie inną obudowę niż wszystkie poprzednie wersje. A prawdziwa rewolucja czai się wewnątrz. Australijczycy przyzwyczaili nas do topowych rozwiązań. Dwa ekranowane trafa zasilające, osobne dla części cyfrowej i analogowej, stabilizacja na tranzystorach, stopień analogowy na tranzystorach. Żadnych gotowców. Tylko co raz to lepsze dedykowane rozwiązania. Do tego najwyższej klasy rezystory i kondensatory do audio. W rozmowie z inżynierami Bursona sami przyznają, że doszli do ściany i granic rozwoju tej technologii. Duże transformatory miały też swoje ograniczenia - wysoką impedancję. Co powodowało ograniczenia w szybkości przepływu prądu, co znów obchodzono stosowaniem potężnych kondensatorów.

Układ zasilania Conductor 3 ma niemal zerową impedację i piekielną szybkość. Jest 5x wydajniejszy i szybszy niż poprzednia wersja. Osiągnięto to projektując wszystko od nowa i łącząc to co najlepsze z liniowego i impulsowego zasilania, jednocześnie eliminując i wady obu technologii. Nowa wersja generuje 3 krotnie więcej ciepła co bezpośrednio wymusiło przeprojektowanie również obudowy.

Burson Conductor V3 Reference to DAC, Preamp, wzmacniacz słuchawkowy w klasie A o ogromnej mocy 7500mW na kanał Regulacja sekcji PRE na drabince rezystorowej sterowanej cyfrowo o 100 krokach regulacji! PILOT w zestawie.

Nowy Burson ma na pokładzie najnowocześniejszy DAC Sabre 9038Q2M w trybie mono. Po jednym na kanał z 7 osobnymi stopniami stabilizacji napięcia dla poszczególnych sekcji. 6-rdzeniowy układ USB XMOS z obsługą DSD 512. Tor analogowy na autorskich wzmacniaczach operacyjnych Burson v6 SS zbudowanych na tranzystorach FET w klasie A. Zastosowanie wymiennych op-ampów daje pełną dowolność w dostosowaniu brzmienia do własnych preferencji.

Komunikacja bezprzewodowa przez najnowszy Bluetooth 5.0 aptX HD daje możliwość połączenia mobilnych źródeł jak telefon czy tablet z jakością HD. Wejście mikrofonowe jest ukłonem zarówno w stronę muzyków jak i wymagających graczy. Do tego przepiękny wygląd.

Specyfikacja Techniczna:
- Wysokiej klasy DAC, referencyjny wzmacniacz słuchawkowy i referencyjny preamp 3 w 1
- Najdroższy na rynku chip - SABRE 9038Q2M na kanał
- 32bit / 384khz PCM i DSD512 przez USB
- 32bit / 192khz przez coaxial
- 7.5 W na kanał w czystej klasie A
- najnowszy Bluetooth 5.0 apt-X HD
- Osobna sekcja Preampa w klasie A
- 100-krokowa regulacja głośności (120dB dynamiki)
- PRE na drabince rezystorowej
- Sterowanie z pilota
- Stopień analogowy op-amp Burson v6 SS
- Wymienne op-ampy dla dowolnej zmiany charakterystyki dźwięku
- Wymiary: 255mm x 270mm x 70mm
- Waga ok. 5 kg

Warunki gwarancji:
Urządzenia Burson Audio objęte są 2-letnią gwarancją.