Burson Audio Mothership 02 - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Burson Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 299,00 zł / szt.

Stojak Burson Audio Mothership 02

Stojak Burson Audio Mothership 02

Metalowy stojak na high-endowy sprzęt audio
Burson Mothership to linia autorskich stojaków na sprzęt audio australijskiej firmy, które wyróżniają się tak nowoczesnym i niebanalnym wzornictwem, jak również najwyższą jakością wykonania. Akcesorium to umożliwia organizację urządzeń na biurku czy stoliku, a do tego przyciąga wzrok unikatowym wyglądem.

4-poziomowy Burson Mothership 02
Burson Mothership dostępny jest w dwóch wersjach. Model 02 to wariant 4-poziomowy, na którym można umieścić aż cztery urządzenia (np. streamer, przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy i wzmacniacz głośnikowy). Jego wymiary to 450 x 260 x 440 mm.

Rewelacyjne wykonanie
Burson Mothership wykonany jest z odpornego stopu aluminium o dużej gęstości, z którego zrobione są również obudowy Cool Case urządzeń australijskiej firmy. Producent nie tylko wykorzystał materiał klasy lotniczej, ale i użył zaawansowanego procesu wycinania maszynowego (CNC), który gwarantuje precyzję na poziomie 0,05 mm.

Duża funkcjonalność
Burson Mothership to rozwiązanie, dzięki któremu można oszczędzać miejsce na biurku czy stoliku. Konstrukcja stojaka, która oparta jest na czterech śrubach, gwarantuje świetną stabilność. Użytkownicy mogą dodatkowo umieścić kable połączeniowe w kolumnie podpierającej, dzięki czemu nie psują one wrażeń wizualnych.

Warunki gwarancji:
Produkty Burson Audio objęte są 2-letnią gwarancją.