Cary Audio DAC 200 TS - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cary Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 21 900,00 zł / szt.
Przetwornik cyfrowo/analogowy Cary Audio DAC 200 TS

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Przetwornik cyfrowo/analogowy Cary Audio DAC 200 TS

DAC-200ts jest wybitnym osiągnięciem zarówno w cyfrowej jak i analogowej topologii układowej. W jego wnętrzu znalazło się miejsce dla technologii upsamplingu TruBit, czyli 128 bitowego procesora DSP, który rozwija natywną głębię bitową do 32 bitów, a oprócz tego podnosi częstotliwość próbkowania do jednej z siedmiu dostępnych częstotliwości, z których najwyższą jest 768kHz! Niezależnie od tego, czy sygnał jest upsamplowany, zostaje poddany kilkukrotnemu taktowaniu zegarem OSO™, by następnie trafić do czterech niezależnych przetworników DAC, które łącznie są w stanie skonwertować 8 kanałów dźwięku. Można zapytać po co tyle zachodu, gdy konkurencja korzysta z jednej, góra dwóch kości DAC? Wykorzystanie kilku równoległych przetworników DAC gwarantuje zachowanie pełnej muzykalności cyfrowego sygnału symetrycznego i niesymetrycznego na całej drodze konwersji, aż do uzyskania sygnału analogowego, o prawdziwie analogowym brzmieniu.

Od topologii obwodów cyfrowych jeszcze ważniejszy jest analogowy układ wyjściowy. Po zagwarantowaniu najlepszej i najczystszej możliwej konwersji sygnału cyfrowego na analogowy można było go wreszcie przekazać do sekcji wyjściowej. Ponieważ Cary Audio posiada lata praktyki w budowaniu jednych z najbardziej dopracowanych układów analogowych na świecie DAC-200ts otrzymał układ o wprost zdumiewających walorach. Zastosowana analogowa topologia układu wyjściowego (DiO™) składa się z dwóch niezależnych od siebie sekcji: tranzystorowej i lampowej. Nie należy mylić tego układu z hybrydą, która posiada jedną, określoną sygnaturę dźwiękową. Oddzielne sekcje analogowe pozwalają na dostrojenie barwy DAC-200ts do materiału źródłowego za pomocą jednego guzika. Jak wiadomo nagrania potrafią znacząco różnić się od siebie pod względem jakości. Opcja dostosowania brzmienia zapewnia maksimum elastyczności dla uzyskania najlepszych rezultatów brzmieniowych. DAC-200ts jest czymś więcej niż referencyjnym źródłem cyfrowym. Można go również wykorzystywać w funkcji przedwzmacniacza cyfrowego dzięki wyjściu o regulowanym poziomie sygnału. DAC-200ts posiada wejście na zewnętrzny zegar jak i wyjście pozwalające mu funkcjonować w roli zegara dla innych urządzeń.

DAC-200ts jest przystosowany do przyjmowania strumienia danych o wysokiej rozdzielczości z komputera za pomocą asynchronicznego trybu transmisji po USB. Wspierane sygnały obejmują PCM 32bit/384kHz oraz DSD 64, 128 i 256. Dodatkowo DAC-200ts możliwość transmisji Bluetooth CSR aptX®, wejścia SPDIF koaksjalny i optyczny, wejście AES/EBU oraz wyjścia RCA i XLR. Za komunikację odpowiadają: duży wyświetlacz VFD, pilot zdalnego sterowania, Ethernet i Wi-Fi będące na wyposażeniu.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cary Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.