Cary Audio SLP 98 P - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cary Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 21 570,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz Cary Audio SLP 98 P

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Cary to marka z USA, zajmująca się produkcją elektroniki audio. Firma oferuje zarówno odtwarzacze CD, jak też wzmacniacze, tak zintegrowane jak i w pełni rozseparowane, bazujące zarówno na technice lampowej jak i tranzystorowej. Głównym trzonem oferty są jednak doskonałe produkty lampowe i z tego firma jest znana. Do serc audiofilów trafia podstawowym modelem SLI-80, który dzięki swojej uniwersalności, czyli połączeniu detalicznego dźwięku z lampowym czarem oraz dynamiką. Dla zaawansowanych, Cary produkuje monobloki lampowe 845 oraz topowe 211, które swym bezkompromisowym dźwiękiem przekraczają wszystkie znane bariery.

Priorytety
Cary Audio należy do wąskiego grona producentów sprzętu hi-end. Jakość komponentów używanych do budowy każdego urządzenia jest zawsze najwyższa, a sposób wykonania  perfekcyjny. Na tle konkurencji ceny produktów Cary są bardzo atrakcyjne.

Historia
Firma Cary Audio powstała w 1989 roku, a jej założycielami byli Dennis Haad i jego żona. Pierwszy wzmacniacz single-ended zbudował Dennis już w wieku siedmiu lat. Kolejne lata jego życia to dalszy rozwój pasji i żmudna praca nad elektroniką audio. Myśl o założeniu własnej firmy była owocem porównania własnych konstrukcji z innymi urządzeniami hi-end. Pierwszymi projektami Cary Audio były 100 watowe monobloki i pasywny przedwzmacniacz PD-1. Urządzenia zostały zaprezentowane na łamach "Stereophile'a" i w niedługim czasie wzbudziły ogromne zainteresowanie w audiofilskim świecie. Po zimowej wystawie sprzętu hi-end (WCES) w 1990r. popyt na produkty firmy wzrósł kilkakrotnie. Firma nie mogła narzekać na wyniki sprzedaży, więc w krótkim czasie zaczęła się rozwijać i rozrastać.
Na znakomity rozwój wpływ miała doskonała jakość produktów i ich zalety dźwiękowe, które były potwierdzane entuzjastycznymi recenzjami. Czołowy magazyn USA - Stereophile regularnie w rankingu umieszczał kilka produktów w najwyższej klasie A.

Filozofia firmy
Cary Audio pragnie by każdy miłośnik muzyki na całym świecie mógł się cieszyć pięknym brzmieniem ich produktów. Jakkolwiek cel ten jest trochę nierealistyczny to jednak nie powstrzymuje wytrwałości w dążeniu do tego.

Obecność na rynku
Cary Audio prosperuje znakomicie. Aktualnie współpracuje z 63 dealerami w Stanach Zjednoczonych oraz 34 dystrybutorami na całym świecie.

Przedwzmacniacz CARY AUDIO SLP-98P

W pełni wyposażony, ręcznie montowany lampowy przedwzmacniacz zbudowany na lampach 6SN7 (4 szt.), 12AX7 (2 szt.), 12AU7 (2 szt.). Wbudowana sekcja przedwzmacniacza gramofonowego. Jest typowym przykładem konstrukcji typu "punkt-punkt". Kable prowadzone i łączone są ręcznie. Zasilacz jest zewnętrzny i ma duże rozmiary. Pilot zdalnego sterowania dołączany jest standardowo do urządzenia. Urządzenie nie ma sprzężenia zwrotnego. Obudowa wykończona jest w kolorze Jaguar Carnival Red i pokryta lakierem.
- Typ przedwzmacniacza:  lampowy, klasa A, trioda  
- Napięcie wyjściowe:  2 Volts, 12 V max  
- Stosunek sygnał / szum:  88 dB  
- Impedancja wejściowa:  50.000 Ohm - wejście liniowe, 47.000 Ohm - wejście gramofonowe  
- Impedancja wyjściowa:  400 Ohm  
- Pasmo przenoszenia:  5 Hz - 163.000 Hz  
- Lampy:  4 x 6SN7 Line Stage 2 x 12AX7 Phono Stage 2 x 12AU7 Phono buffer  
- Rezystory:  1% Metal Film  
- Kondensatory:  Polystyrene, Film and Foil (Optional Oil-Filled)  
- Zasilanie kondensatorów:  4 ea - 560µF @ 400 VDC  
- Pobór mocy:  44 W w czasie pracy  
- Czas do całkowitego uruchomienia:  3 minuty  
- Czas wygrzewania urządzenia:  100 godzin  
- Wymiary (szer. x wys. x głęb.):  318 x 127 x 305 mm  
- Waga:  10 kg 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki CARY AUDIO objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.