Chord Hugo M Scaler - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord Electronics
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 23 399,00 zł / szt.

Upscaler cyfrowy Chord Hugo M Scaler

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Upscaler cyfrowy Chord Hugo M Scaler

Upscaler Hugo M to wysoce zaawansowane, niezależne urządzenie do przetwarzania sygnału, zdolne do redefiniowania jakości dźwięku z cyfrowego audio. Wykorzystuje unikalną technologię filtrowania opracowaną przez Rob'a Watts'a, aby przeskalować standardowy dźwięk cyfrowy o częstotliwości 44,1 kHz do 705,6 kHz (rozdzielczość oryginalna 161,1 kHz 44.1 kHz), a następnie przesłać go do odpowiedniego przetwornika C/A. Urządzenie dysponuje wyjściem BNC izolowanym galwanicznie, które pozwala na podłączenie przetworników Chord: DAVE, Qutest i nowego Hugo TT 2.

Skaler Hugo M oferuje niezrównane zalety naszej przełomowej technologii filtrowania WTA (Watts Transient Alignment) opartej na FPGA na cyfrowo podłączonych urządzeniach audio, znacznie poprawiając jakość dźwięku. Chociaż zoptymalizowany do użycia z wybranymi cyfrowymi przetwornikami cyfrowo-analogowymi Chord, skaler Hugo M może być również używany z innymi przetwornikami cyfrowymi z odpowiednimi wejściami, z zastrzeżeniem ich możliwości dekodowania.

Kompaktowy kształt urządzenia Hugo M Scaler jest zgodny z serią TT (Table Top) i został zaprojektowany tak, aby można go było układać w stos z innymi urządzeniami z tej serii, w tym końcówką stereo TToby i Hugo TT 2, tworząc wysoce zaawansowany system. Podobnie jak inne modele z serii Hugo i Hugo TT, urządzenie posiada podświetlane elementy sterujące, które regulują wybór wejścia, częstotliwość próbkowania wyjść i tryb pracy. Sferyczne kontrolki wyświetlają dane wizualnie, w tym źródło wejściowe i przychodzącą częstotliwość próbkowania, przy użyciu skali polichromatycznej.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia: 2x BNC, 2x optyczny, 1x izolowany galwanicznie port USB typu B kompatybilny z danymi DSD i PCM (do DSD 256); z DSD upsamplowanym do PCM
- Wyjścia: 1x optyczny, 1x S/PDIF, 1x izolowany galwanicznie podwójny BNC (umożliwia skalowanie do maksymalnej rozdzielczości (768 kHz od danych 96kHz)
- Wymiary: 235 x 40,5 x 236 mm (WxHxD)
- Waga: 2,55 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.