Chord Mojo 2 + Poly - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Chord Electronics
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 900,00 zł brutto
 • zest.
 • 5 539,00 zł 4 900,00 zł / zest.

Przenośny DAC/AMP Chord Mojo 2 oraz Przystawka sieciowa Chord Poly

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Przenośny DAC/AMP Chord Mojo 2 oraz Przystawka sieciowa Chord Poly

Przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym i procesorem DSP Chord Mojo 2

Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy nowej generacji oparty na FPGA, z zaawansowaną, opatentowaną technologią. Opiera się na wielokrotnie nagradzanym Mojo i dodaje nowe, ekscytujące funkcje oraz lepszą wydajność.

Chord Electronics wprowadza na rynek przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym - Mojo 2. Producent wskazuje, że to pierwsze na świecie urządzenie, które posiada bezstratny procesor DSP.

Nowe Mojo 2 prezentuje wiele nowych funkcji, których sercem jest rewolucyjny procesor DSP, pierwszy tego typu na świecie.
Przełomowy procesor cyfrowy o ultra wysokiej rozdzielczości jest całkowicie transparentny, umożliwiając jednocześnie regulację barwy w całym zakresie częstotliwości bez jakiejkolwiek utraty jakości. Ta nowa technologia daje Mojo 2 niezrównaną kompatybilność z szerokim wachlarzem słuchawek dostępnych na rynku oraz elastyczność w zakresie komponentów źródłowych i rodzajów cyfrowych plików audio.
Dodatkową funkcją jest wprowadzenie menu, które wprowadza funkcję wyciszenia, cztero-pozycyjną funkcję „Crossfeed”, podróżną blokadę przycisków oraz oczywiście w pełni bezstratną kontrolę barwy. Nawigacja odbywa się tutaj poprzez sferę kontrolującą.

Nowe wejście danych USB-C
Ilość wejść cyfrowych zwiększyła się do czterech, dzięki nowego wejściu USB-C wprowadzonemu dla większej elastyczności. Oprócz niego mamy również wejścia optyczne, Micro-USB i koaksjalne, które posiada podwójne wejście danych dla urządzenia M Scaler. Jednocześnie nowe Mojo 2 posiada dwa wyjścia słuchawkowe 3.5mm mini-jack.

Lepsza bateria i ładowanie
Mojo 2 zyskało dużo lepsze zarządzanie stanem baterii. Udało się to osiągnąć dzięki nowemu systemowi kontroli ładowania, który teraz bazuje na układzie FPGA. Ta technologia daje dużo krótsze czasy ładowania, a jednocześnie minimalizuje straty w trakcie tego procesu aż o 75% , co pozwala na większą skuteczność i niższe temperatury podczas samego ładowania. Powiększono także o 9% pojemność baterii, co przekłada się na dłuższy czas działania bateryjnego, które teraz przekracza 8 godzin. Znany z Mojo inteligentny tryb biurkowy został także ulepszony, teraz z odizolowaną baterią oraz przeprojektowanym zasilaczem tak, aby lepiej wspierać tryb pracy z sieci bez jakiejkolwiek utraty jakości brzmienia.

Znacznie ulepszona przejrzystość soniczna
Mojo 2 jest teraz sprzężony stałoprądowo dzięki zastosowaniu cyfrowego układu DC-servo. Jednocześnie posiada też ulepszony autorski filtr cyfrowy WTA, który ma teraz aż 40,960 obwiedni i korzysta z 40 rdzeni DSP. Dodatkowo ulepszone kształtowanie szumów oferuje teraz wyczuwalnie lepszą głębię i odbiór detali, a innowacje w samym przetworniku Pulse Array DAC przekładają się na niższe zniekształcenia i mniejsze szumy poza właściwym pasmem audio.

Funkcje procesora DSP UHD
Ten unikalny układ, który jest teraz integralną częścią Mojo 2 otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Otrzymaliśmy opcje dokładnego dostrojenia barwy w 18 krokach w każdym z czterech zakresów częstotliwości: niższy bas, średni bas, niższe wysokie tony, najwyższe tony. Zakres regulacji głośności także został poprawiony, obecnie obejmuje od +18 dB do -108 dB. Jednocześnie zintegrowano teraz czteropozyjny efekt „Crossfeed”, który umożliwia uzyskanie efektów przestrzennych na słuchawkach, które doskonale naśladują stereofonię znaną z kolumn głośnikowych.

Najlepsza jakość wykonania w swojej klasie.
Mojo 2 został zaprojektowany i jest ręcznie wykonywany w Wielkiej Brytanii. Posiada niezwykle solidnie i precyzyjnie wykonaną obudowę z aluminium, które jest anodyzowane na czarno. Urządzenie posiada cztery okrągłe gałki sterujące, które zostały wykonane z wysokiej jakości polikarbonatu.

Bezprzewodowa łączność dzięki Poly2
Mojo 2 jest w pełni kompatybilne ze streamerem i serwerem plików Poly, umożliwiając streaming audio wysokiej rozdzielczości oraz dostęp do aż 2TB plików, które można umieścić na karcie microSD.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc wyjściowa @ 1 kHz/300 Ohm: 90 mW
 • Moc wyjściowa @ 1 kHz/30 Ohm: 600 mW
 • Impedancja wyjściowa: 0.06 Ohm
 • Zakres dynamiczny: 125 dB
 • THD @ 2,5 V/300 Ohm: 0,0003 %
 • Pięć cyfrowych wejść: coax, dual-data coax, optyczne, Micro-USB i (nowe) USB-C
 • Dwa wyjścia słuchawkowe 3.5 mm do wspólnego słuchania/porównywania słuchawek
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 62 x 22,90 x 83 mm
 • Waga (netto): 185 g

Przystawka sieciowa dla Mojo Chord Poly

Poly to rewolucyjny moduł streamingowy dla Mojo, który bazuje na urządzeniu klasy PC. Wyposażony jest w data server, usługi DLNA, moduły WiFi oraz Bluetooth, a dodatkowo na pokładzie znajdziemy czytnik kart pamięci SD. Jest to pierwsze urządzenie, które umożliwia odtwarzanie plików bezprzewodowo np. ze smartphone'a bez użycia dodatkowych kabli. Poly działa jako hub WiFi lub Bluetooth dając dostęp do niezliczonej ilości muzyki streamowanej przez sieć np. z urządzeń pamięci masowej NAS lub z wbudowanego czytnika kart pamięci. Połączenie Bluetooth oraz technologia AirPlay pozwalają na użycie kombinacji Mojo/Poly jako wysokiej jakości urządzenia do multiroom'u, aby cieszyć się muzyką również w innych pomieszczeniach. Dzięki Poly, nie ma już konieczności łączenia Mojo ze smartphone'm za pomocą kabla, dodatkowo aplikacja na iOS oraz Android pozwala na pełną kontrolę urządzenia. Poly jest kompatybilne z najnowszymi plikami wysokiej rozdzielczości, obsługuje również pliki PCM aż do 768kHz, oraz DSD64 do DSD512. Czytnik Kart SD pozwala na przerzucenie kolekcji muzycznej na zewnątrz co umożliwi uwolnienie pamięci telefonu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi LiPo zyskujemy 9 godzin odtwarzania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania urządzenie naładujemy w 4 godziny.

Specyfikacja Techniczna:

 • Bateria: Akumulator Li-Po (litowo-polimerowy) 2200 mAh
 • Czas odtwarzania: przekraczający 9 godzin
 • Ładowanie: Mniej niż cztery godziny. Mojo i Poly można jednocześnie ładować przez Poly Micro USB.
 • Łączność: Bluetooth A2DP i WiFi 2.4 GHz
 • Przechowywanie: Micro SD - Nieograniczona maksymalna pojemność
 • Wsparcie odtwarzania: Odtwarzanie Roon, DLNA, Airplay i Bluetooth
 • Obsługiwane pliki: ACC, WAV, FLAC, AIFF, Ogg Vorbis, ALAC, WMA i MP3
 • PCM próbkowania: 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384 kHz, 717.6kHz i 768kHz
 • DSD częstotliwości próbkowania DOP: DSD64 - DSD512 (Octa-DSD)
 • Urządzenia obsługiwane: iPhone'y i iPady, smartfony i tablety z Androidem, smartfony i tablety, komputery z systemem Windows, komputery Mac OS X i DAP'y (tj. Astell & Kern)
 • Wymiary (gł. x szer. x wys.): 50 x 62 x 22 mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.