Chord Mojo 2 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • szt.
 • 2 799,00 zł 2 095,00 zł / szt.

Przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym i procesorem DSP Chord Mojo 2

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym i procesorem DSP Chord Mojo 2

Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy nowej generacji oparty na FPGA, z zaawansowaną, opatentowaną technologią. Opiera się na wielokrotnie nagradzanym Mojo i dodaje nowe, ekscytujące funkcje oraz lepszą wydajność.

Chord Electronics wprowadza na rynek przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym - Mojo 2. Producent wskazuje, że to pierwsze na świecie urządzenie, które posiada bezstratny procesor DSP.

Nowe Mojo 2 prezentuje wiele nowych funkcji, których sercem jest rewolucyjny procesor DSP, pierwszy tego typu na świecie.
Przełomowy procesor cyfrowy o ultra wysokiej rozdzielczości jest całkowicie transparentny, umożliwiając jednocześnie regulację barwy w całym zakresie częstotliwości bez jakiejkolwiek utraty jakości. Ta nowa technologia daje Mojo 2 niezrównaną kompatybilność z szerokim wachlarzem słuchawek dostępnych na rynku oraz elastyczność w zakresie komponentów źródłowych i rodzajów cyfrowych plików audio.
Dodatkową funkcją jest wprowadzenie menu, które wprowadza funkcję wyciszenia, cztero-pozycyjną funkcję „Crossfeed”, podróżną blokadę przycisków oraz oczywiście w pełni bezstratną kontrolę barwy. Nawigacja odbywa się tutaj poprzez sferę kontrolującą.

Nowe wejście danych USB-C
Ilość wejść cyfrowych zwiększyła się do czterech, dzięki nowego wejściu USB-C wprowadzonemu dla większej elastyczności. Oprócz niego mamy również wejścia optyczne, Micro-USB i koaksjalne, które posiada podwójne wejście danych dla urządzenia M Scaler. Jednocześnie nowe Mojo 2 posiada dwa wyjścia słuchawkowe 3.5mm mini-jack.

Lepsza bateria i ładowanie
Mojo 2 zyskało dużo lepsze zarządzanie stanem baterii. Udało się to osiągnąć dzięki nowemu systemowi kontroli ładowania, który teraz bazuje na układzie FPGA. Ta technologia daje dużo krótsze czasy ładowania, a jednocześnie minimalizuje straty w trakcie tego procesu aż o 75% , co pozwala na większą skuteczność i niższe temperatury podczas samego ładowania. Powiększono także o 9% pojemność baterii, co przekłada się na dłuższy czas działania bateryjnego, które teraz przekracza 8 godzin. Znany z Mojo inteligentny tryb biurkowy został także ulepszony, teraz z odizolowaną baterią oraz przeprojektowanym zasilaczem tak, aby lepiej wspierać tryb pracy z sieci bez jakiejkolwiek utraty jakości brzmienia.

Znacznie ulepszona przejrzystość soniczna
Mojo 2 jest teraz sprzężony stałoprądowo dzięki zastosowaniu cyfrowego układu DC-servo. Jednocześnie posiada też ulepszony autorski filtr cyfrowy WTA, który ma teraz aż 40,960 obwiedni i korzysta z 40 rdzeni DSP. Dodatkowo ulepszone kształtowanie szumów oferuje teraz wyczuwalnie lepszą głębię i odbiór detali, a innowacje w samym przetworniku Pulse Array DAC przekładają się na niższe zniekształcenia i mniejsze szumy poza właściwym pasmem audio.

Funkcje procesora DSP UHD
Ten unikalny układ, który jest teraz integralną częścią Mojo 2 otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Otrzymaliśmy opcje dokładnego dostrojenia barwy w 18 krokach w każdym z czterech zakresów częstotliwości: niższy bas, średni bas, niższe wysokie tony, najwyższe tony. Zakres regulacji głośności także został poprawiony, obecnie obejmuje od +18 dB do -108 dB. Jednocześnie zintegrowano teraz czteropozyjny efekt „Crossfeed”, który umożliwia uzyskanie efektów przestrzennych na słuchawkach, które doskonale naśladują stereofonię znaną z kolumn głośnikowych.

Najlepsza jakość wykonania w swojej klasie.
Mojo 2 został zaprojektowany i jest ręcznie wykonywany w Wielkiej Brytanii. Posiada niezwykle solidnie i precyzyjnie wykonaną obudowę z aluminium, które jest anodyzowane na czarno. Urządzenie posiada cztery okrągłe gałki sterujące, które zostały wykonane z wysokiej jakości polikarbonatu.

Bezprzewodowa łączność dzięki Poly2
Mojo 2 jest w pełni kompatybilne ze streamerem i serwerem plików Poly, umożliwiając streaming audio wysokiej rozdzielczości oraz dostęp do aż 2TB plików, które można umieścić na karcie microSD.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc wyjściowa @ 1 kHz/300 Ohm: 90 mW
 • Moc wyjściowa @ 1 kHz/30 Ohm: 600 mW
 • Impedancja wyjściowa: 0.06 Ohm
 • Zakres dynamiczny: 125 dB
 • THD @ 2,5 V/300 Ohm: 0,0003 %
 • Pięć cyfrowych wejść: coax, dual-data coax, optyczne, Micro-USB i (nowe) USB-C
 • Dwa wyjścia słuchawkowe 3.5 mm do wspólnego słuchania/porównywania słuchawek
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 62 x 22,90 x 83 mm
 • Waga (netto): 185 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.