Chord Poly - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord Electronics
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 499,00 zł / szt.

Przystawka sieciowa dla Mojo Chord Poly

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Przystawka sieciowa dla Mojo Chord Poly

Poly to rewolucyjny moduł streamingowy dla Mojo, który bazuje na urządzeniu klasy PC. Wyposażony jest w data server, usługi DLNA, moduły WiFi oraz Bluetooth, a dodatkowo na pokładzie znajdziemy czytnik kart pamięci SD. Jest to pierwsze urządzenie, które umożliwia odtwarzanie plików bezprzewodowo np. ze smartphone'a bez użycia dodatkowych kabli. Poly działa jako hub WiFi lub Bluetooth dając dostęp do niezliczonej ilości muzyki streamowanej przez sieć np. z urządzeń pamięci masowej NAS lub z wbudowanego czytnika kart pamięci. Połączenie Bluetooth oraz technologia AirPlay pozwalają na użycie kombinacji Mojo/Poly jako wysokiej jakości urządzenia do multiroom'u, aby cieszyć się muzyką również w innych pomieszczeniach. Dzięki Poly, nie ma już konieczności łączenia Mojo ze smartphone'm za pomocą kabla, dodatkowo aplikacja na iOS oraz Android pozwala na pełną kontrolę urządzenia. Poly jest kompatybilne z najnowszymi plikami wysokiej rozdzielczości, obsługuje również pliki PCM aż do 768kHz, oraz DSD64 do DSD512. Czytnik Kart SD pozwala na przerzucenie kolekcji muzycznej na zewnątrz co umożliwi uwolnienie pamięci telefonu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi LiPo zyskujemy 9 godzin odtwarzania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania urządzenie naładujemy w 4 godziny.

Specyfikacja techniczna:
- Bateria: Akumulator LiPo (litowo Polymere) 2200mAh.
- Czas odtwarzania: przekraczającej dziewięć (9) godzin.
- Ładowanie: Mniej niż cztery godziny. Mojo i Poly można jednocześnie ładować przez Poly Micro USB.
- Typy Łączność: Bluetooth A2DP i WiFi 2,4 GHz.
- Przechowywanie: Micro SD - Nieograniczona Maksymalna pojemność.
- Wsparcie odtwarzania: Odtwarzanie Roon, DLNA, Airplay i Bluetooth.
- Obsługiwane pliki: ACC, WAV, FLAC, AIFF, Ogg Vorbis, ALAC, WMA i MP3.
- PCM próbkowania: 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384 kHz, 717.6kHz i 768kHz.
- DSD poprzez częstotliwościach próbkowania DOP: DSD64 - DSD512 (Octa-DSD).
- Urządzenia obsługiwane: iPhone'y i iPady, smartfony i tablety z Androidem, smartfony i tablety, komputery z systemem Windows, komputery Mac OS X i daps (tj Astell & Kern.)
- Wymiary: 50 mm (L) x 62 mm (S) x 22 mm (H).

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Chord Electronics objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.