Chord Sarum T Power - Raty 30x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10 339,06 zł brutto
  • szt.
  • Cena katalogowa: 10 999,00 zł
  • Rabat: -659,94 zł
  • 10 339,06 zł / szt.

Kabel zasilający Chord Sarum T Power

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy.

Kabel zasilający Chord Sarum T Power

Kiedy firma Chord wypuściła na rynek serię ultra hi endowych przewodów pod nazwą Solstice, skontaktowała się z nią inna firma ze Stanów Zjednoczonych w sprawie nazwy Solstice. Nazwa ta została zarejestrowana w USA wcześniej, a chcąc żeby linia tychże produktów była rozpoznawana globalnie, zdecydowalno zmienić Chord Solstice na Chord Sarum. Sarum to Neolityczne wzgórze usytuowane na peryferiach Salisbury. Odnosi się to nie tylko do pozycji geograficznej ale także do historii i dziedzictwa okolicy, która otacza naszą firmę, w sercu Wiltshire.
Wszystkie materiały technologie i metody konstrukcyjne pozostają bez zmian. Chord Sarum pozostaje nadal serią dla tych , którzy chcą przeżywać najwyższej jakości doświadczenie płynące z ich kolekcji muzycznych.
Najnowsza, flagowa seria kabli firmy Chord wyznacza nowy poziom zadowolenia z brzmienia słuchanej muzyki. Kable te są odzwierciedleniem zarówno zaawansowanych badań jak i rygorystycznych zasad projektowania, rozwiniętych przez ostatnie 25 lat. Zasady te zostały podyktowane żądzą stworzenia produktu, który dostarczy jak najwięcej satysfakcji.
Aby wyprodukować najwyższej jakości kabel, nie poszliśmy na żadne kompromisy przy wyborze materiałów, oraz nie poświęciliśmy brzmienia dla prostoty konstrukcji.
Sarum jest ręcznie składanym kablem przez naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów.
Obszerne testy gwarantują utrzymanie wyznaczonych kryteriów oraz wysokiego poziomu brzmienia wymaganego od flagowego produktu firmy Chord.

Tuned Aray to nowoczesne kable, wnoszące nowy poziom spójności, detaliczności oraz szerokiego spektrum dźwiękowego. Precyzyjna konstrukcja z mikropolerowanych przewodników z posrebrzanej miedzi beztlenowej, izloacja ze spienionego PTFE, budowa Tuned Aray, podwójne ekranowanie w kształcie warkocza ze 100% efektywnością przy ultrawysokich częstotliwościach, zewnętrzny płaszcz PTFE minimalizujący degradację sygnału powodowaną przez szumy mechaniczne, pozłacane wtyki Furutecha 16A oraz IEC.