Chord Signature Speaker Links - Raty 30x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • kpl.
  • 549,00 zł / kpl.

Zwory głośnikowe Chord Signature Speaker Links

Cena dotyczy kompletu 4sz. zworek.
Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy.

Zwory głośnikowe Chord Signature Speaker Links

Firma Chord Company projektuje, wytwarza i sprzedaje interkonekty oraz kable głośnikowe od prawie 25 lat. Firma ta oraz ludzie, którzy w niej pracują są zaangażowani w kilka kluczowych zagadnień.

PRODUKCJA WYSOKIEJ KLASY KABLI
Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.
Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. Nie można było trafniej nazwać takiego produktu. Seria Chrysalis charakteryzowała się niewiarygodnie dobrze zbalansowanym brzmieniem i od tego czasu wszystkie następne serie były przyjmowane z uznaniem przez krytyków i konsumentów.
Linia produktów rozwijała się w naturalny sposób z zachowaniem wszystkich standardów przyjętych przez Chord Company. Balans dĽwiękowy oraz charakterystyka brzmienia zachowane są we wszystkich seriach.

ZAPEWNIENIE EKSTREMALNIE WYSOKIEGO STANDARDU PRODUKCJI
Od momentu swojego powstania w Chordzie przykładano dużą wagę tego, aby proces produkcji i konfekcjonowania kabli był konsekwentnie kontrolowany i utrzymany na najwyższym poziomie. Jest to niemal obsesyjne przestrzeganie reguł, dzięki którym Chord jest znany na całym świecie.
Każdy pracownik, niezależnie od swojej pozycji w firmie, spędza jakiś czas w dziale produkcyjnym po to, by zrozumieć jak dużo pracy i wysiłku jest włożonych w produkcję kabli Chord. Jesteśmy szczerze dumni z wszystkich konsekwentnie realizowanych metod produkcyjnych. Każdy kabel przed opuszczeniem fabryki przechodzi rygorystyczne testy końcowe, dlatego uszkodzenia przewodów podczas testów ujawniają się ekstremalnie rzadko. Każdy pracownik, zanim stanie się częścią załogi Chord, jest wcześniej przeszkolony.

UTRZYMANIE DOBREJ REPUTACJI FIRMY DLA OSIĄGNIĘCIA DOBRYCH WYNIKÓW FINANSOWYCH FIRMY
Chord wierzy, że każdy kto usłyszy przewody jego produkcji będzie w stanie usłyszeć ich walory dĽwiękowe. Idea, według której kabel głośnikowy lub interkonekt mogą zmienić i polepszyć brzmienie systemu hi-fi lub kina domowego, może być trudna do zaakceptowania. Naszą odpowiedzią jest zignorowanie wszystkich słów wypowiedzianych na ten temat i po prostu zastąpienie ich odsłuchem danego produktu. Prawie każdy nasz dealer posiada demonstracyjny pakiet kabli, pozwalający w swoim show roomie odsłuch wszystkich produktów Chord. Po prostu wychodzimy z założenia, że najłatwiejszym sposobem na sprzedanie kabli jest ich prezentacja i odsłuch. Usłyszeć, znaczy uwierzyć.

UTRZYMANIE WYSOKIEGO POZIOMU WSPARCIA DLA KLIENTÓW
Produkty wysokiej jakości powinny być wsparte dobrym serwisem i pomocą techniczną. Nieważne czy poprzez telefon, mail lub kontakt z dystrybutorem lub dealerem, naszym celem jest zaoferowanie najlepszych rozwiązań i porad dotyczących dopasowania naszych produktów do systemu hi-fi klienta. Produkcja we własnej fabryce pozwala nam na szybką reakcję na żądania klienta (np.: niestandardowe długości, lub nietypowe końcówki). Nasze rygorystyczne zasady produkcji i testy pozwalają nam zaoferować 10-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty. Szeroka wiedza naszych specjalistów oznacza rzadkie pomyłki, a jeżeli już się zdarzają, od razu na nie reagujemy i usuwamy je szybko i skutecznie.

SZYBKA ODPOWIEDŹ NA TECHNICZNE NOWINKI
Bliska współpraca Chorda z wieloma wiodącymi producentami sprzętu hi-fi i kina domowego pozwala na szybką odpowiedĽ na nowe wyzwania i rozwiązania w dziedzinie audio-video.

POMIESZCZENIE DO ODSŁUCHÓW
Pokój odsłuchowy w Chord Company jest pomieszczeniem zbudowanym specjalnie dla celów badawczych, rozwojowych i testowania wszystkich modeli interkonektów i kabli głośnikowych. Pomimo takiego przeznaczenia, staraliśmy się oddać w nim typowe środowisko odsłuchowe.
Sprzęt używany w czasie odsłuchów stale się powiększa. Musimy posiadać szeroką gamę różnych modeli i marek zarówno stereo, jak i systemów wielokanałowych, począwszy od urządzeń budżetowych, na modelach hi-endowych skończywszy. Pozwala nam to opracowywać kable przeznaczone do konkretnego przedziału cenowego.
Daje nam to również możliwość eksperymentowania z komponentach różnych marek i badanie zachowania się brzmienia w zależności od zastosowanych przewodów. Dzięki temu możemy dążyć do uzyskania idealnego brzmienia.
Pokój odsłuchowy jest sercem naszej firmy i daje nam szerokie możliwości eksperymentowania. Prototypy kabli mogą być dzięki temu modyfikowane, ich geometria zmieniana, a rezultaty są od razu zauważane.

Zwory głośnikowe CHORD SIGNATURE

Co to jest?
Większość kolumn zaopatrzona jest w dwie pary gniazd głośnikowych, łączonych pozłacanymi płaskimi metalowymi zworkami. Pozwala to na podłączenie głośnika w konfiguracji single-wire. Są różne poglądy na temat jakości brzmienia przy różnego rodzaju podłączeniach. Chord twierdzi iż lepsze właściwości soniczne głośnik posiada, gdy podłączony jest wysokiej klasy kablem głośnikowym w konfiguracji single-wire. Dlatego też zworki Chord Company zostały zaprojektowane po to, by zastępować oryginalne metalowe zworki dołączone do głośników. Zworki Signature mają długości 20 cm i pasują do prawie każdych gniazd głośnikowych.

Konfekcja
Zworki Signature zakonfekcjonowane są w wysokiej klasy pozłacane widły z jednej strony i 4 mm pozłacane wtyki bananowe z drugiej.

Zastosowanie
Mimo iż są to zworki wykonane z kabla Signature, mogą być z powodzeniem stosowane przy połączeniu innych kabli głośnikowych Chord. Wielu klientów dostrzega duży skok w jakości dźwięku, nawet wtedy, gdy głośniki są podłączone kablem Carnival SilverScreen.

Jak brzmi?
Przy zastosowaniu zwór Signature, detale są lepiej słyszalne, poprawia się też dynamika. Wielu użytkowników chwali także naturalność wysokich tonów.