Cyrus Pre2 DAC QXR - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 8 999,00 zł brutto
  • szt.
  • 8 999,00 zł 5 999,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz stereofoniczny z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Cyrus Pre2 DAC QXR

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz stereofoniczny z przetwornikiem cyfrowo/analogowym Cyrus Pre2 Cyrus Pre2 DAC QXR

Kombinacja przedwzmacniacza oraz wzmacniacza mocy w porównaniu do zintegrowanego wzmacniacza umożliwia znaczny przeskok jakościowy, i to zarówno w przypadku osób posiadających obecnie wzmacniacz zintegrowany jak i tych chcących od podstaw budować system referencyjny. Wydzielenie tych komponentów umożliwia przedwzmacniaczowi i wzmacniaczowi mocy wykorzystanie oddzielnych zasilaczy, co w rezultacie powoduje wygenerowanie czystszego sygnału, ponieważ efekty indukcyjne dużych prądów we wzmacniaczu mocy są odizolowane od czułych komponentów w przedwzmacniaczu.

Efekt jest nadzwyczajny. Brzmienie jest bardziej klarowne, żywsze i bardziej wciągające. Na nowo odkryjesz swoją kolekcję, dostrzeżesz w niej wcześniej niezauważane aspekty. Pre2 DAC pierwszym szczeblem w drabince przedwzmacniaczy.

Pre2 DAC zapewnia kompletną kontrolę and wszystkimi źródłami analogowymi i cyfrowymi. Jego brzmienie jest znakomite i w pełni zrównoważone, lecz można je łatwo poprawić przez zastosowanie zewnętrznego zasilacza PSX R2 oraz modułu QX.

Pre2 DAC jest zamkniętym w oddzielnej obudowie przedwzmacniaczem z własnym zasilaniem, co przekłada się na większą szczegółowość przekazu. Posiada także wbudowany DAC i jest kompatybilny z szeregiem źródeł takich jak odtwarzacz CD, odtwarzacz strumieniowy czy wyjście cyfrowe z telewizora.

Pre2 DAC brzmieniowo przewyższa nasze wzmacniacze zintegrowane. Poprawę osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu oddzielnego zasilacza w przedwzmacniaczu, który poprzez izolację od innych elementów systemu wnosi poprawę dynamiki i rozdzielczości. Sekcja cyfrowa również brzmi lepiej z tych samych powodów, a szczególnie przy zastosowaniu opcjonalnej karty Qx, dzięki której jakość poprawia się jeszcze bardziej.

Podłączenie zewnętrznego zasilacza PSX R2 wnosi znaczny skok jakościowy, gdyż PSX R2 dostarczy do przedwzmacniacza wolne od zakłóceń i stabilne napięcie stałe. Poprawa jakości brzmienia odbywa się na skutek poprawy jakości zasilania obwodów o wąskiej tolerancji znajdujących się w przedwzmacniaczu.

Pre2 DAC zawiera doskonałej jakości sekcję cyfrową wykorzystującą przetwornik Burr Brown pracujący w trybie 24-bit/192k oraz dedykowany zasilacz. 5 wejść cyfrowych umożliwia podłączenie i poprawę brzmienia źródeł cyfrowych takich jak komputer, odtwarzacz DVD, telewizor i wiele innych. Możliwa jest również rozbudowa o dodatkową kartę Qx, która podnosi jakość na wyższy poziom.

Zaleca się połączenie Pre2 DAC z jednym z naszych wzmacniaczy mocy: X Power, Stereo 200 czy Mono X 300 Signature. Do świetnie brzmiącego systemu można również dodać źródła: CD i lub CD t oraz Stream X Signature czy Stream Xa. Wykorzystanie dedykowanego zasilacza PSX R2 jeszcze bardziej poprawi rozdzielczość przedwzmacniacza.

Moduł QXR jest największym udoskonaleniem, które w ostatnich latach wprowadziliśmy w kategorii wzmacniaczy i przedwzmacniaczy. Daje on możliwość rozbudowania produktów wyprodukowanych w ostatnich dziesięciu latach o sekcję cyfrową z wejściami akceptującymi sygnał o najwyższej rozdzielczości. Moduł QXR jest kompatybilny z wieloma produktami marki Cyrus i poprawia nie tylko jakość dźwięku poprzez zastosowanie przetwornika o charakterystyce 32bit/768k oraz nowej sekcji asynchronicznego wejścia USB, ale także znacząco poprawia jakość wzmacniacza słuchawkowego.

Specyfikacja techniczna:
- Wyjścia Analogowe stereo RCA – 1 para stałe, 2 pary regulowane
- Wyjście słuchawkowe 
- Złącze dla PSX-R 
- MC-BUS 
- Wejście Optyczne SPDIF – 2
- Wejście Współosiowe SPDIF – 2
- Wejście USB B – 1
- Wejście Analogowe RCA – 6 par
- wejścia cyfrowe optyczne/współosiowe do 24/192
- wejście USB do 16/48
- Wymiary: WxSxG: 73x215x360
- Waga (kg) – 5

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.