Dali Katch - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 1 799,00 zł 1 698,00 zł

Głośnik Bluetooth Dali Katch

Możliwość zakupu głośnika w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Głośnik Bluetooth Dali Katch

Duńscy specjaliści od głośników z najwyższej półki wprowadzają na rynek swoje pierwsze kompaktowe głośniki Bluetooth.
Wyznaczając nowe standardy dla przenośnych systemów audio, nowy i niesamowity KATCH jest ostatecznym wcieleniem zaawansowanej technologii DALI oraz unikatowej wiedzy designerskiej, łączącym oba te elementy, tworząc głośnik, który dostarcza niezwykle bogate brzmienie pochodzące z niezwykle kompaktowego urządzenia.

Niezłe cacko
Pod ekstrudowaną, aluminiową obudową umiejscowiono wzmacniacz klasy D, zdolny do użycia pełnej mocy 2 x 18 watów dwóch 21-milimetrowych tweeterów i dwóch 3.5-calowych aluminiowych wooferów - jedną parą skierowanych do przodu, a drugą do tyłu. Rezultatem jest przenośny system audio, dający prawdziwego kopa czystego dźwięku, który jest idealnie wyważony i nastrojony, nawet przy maksymalnej głośności. Zaprojektowany, aby dostarczyć najwyższą możliwą jakość doznań dźwiękowych, KATCH posiada również dwa profile lokalizacji współpracujące z konfiguracją przód/tył – jeden, gdy pracuje jako głośnik wolnostojący, drugi skonfigurowany do pracy na półce, z dźwiękiem odbitym przez ścianę. Oba te profile gwarantują wyjątkowe brzmienie, niezależnie od okoliczności.

Połącz się
Rozpoczęcie imprezy razem z KATCH’em jest banalnie proste – Bluetooth 4.0 z Apt-X umożliwia uzyskanie połączenia bezprzewodowego w ciągu kilku sekund, podczas gdy opcja NFC zapewnia je jeszcze szybciej. Nie ograniczając żadnych możliwości, DALI dołączyło również wejście mini-jack stereo, oraz gniazdo USB z opcją ładowania, co dodatkowo umożliwia podłączenie adaptera Chromecast Audio, integrując KATCH z własną siecią domową.  Impreza przedłuża się? To również nie problem, dzięki wbudowanej w KATCH pojemnej, zintegrowanej baterii o mocy 2600 mAh oraz wskaźnikowi poziomu naładowania akumulatora. Naładowanie baterii dołączoną ładowarką zajmuje tylko 2 godziny, po których KATCH oferuje swobodne odtwarzanie aż do 24h.

Wygląd i talent
Wysublimowany wygląd KATCH zamyka ekstrudowana, aluminiowa obudowa z frontami z tworzywa ABS/PC, zakończona przesuwanym, skórzanym paskiem ułatwiającym przenoszenie, oraz futerał podróżny, ochraniający KATCH przed ewentualnymi skutkami poruszania się. Kto powiedział, że piękno i praktyczność nie mogą iść w parze? Dostępny w trzech nietuzinkowych wariantach kolorystycznych, Dark Shadow, Cloud Gray oraz Green Moss, KATCH firmy DALI wprowadza elegancję i klasę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Specyfikacja techniczna:
- Bluetooth 4.0 z APT-X
- Ekstrudowana, aluminiowa obudowa
- Mini-jack Stereo
- Bateria wbudowana 2600 mAh
- 2 x 18W wzmacniacze RMS klasy D
- 2 x 3.5-calowych wooferów
- 2x 21mm tweeterów
- Złącze USB

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.